شنبه, 9 ارديبهشت 1396


سامانه گزارشات مردمیخدمات الکترونیک

پایگاه مقاومت بسیج


مجمع نمایندگان ادوارآمار کلی
آمار کل بازدید 1310113
پربیننده ترین روز 03/02/1391
آمار پر بيننده ترين روز 3021
بازديد امروز 81
بازديد ديروز 592

اخبار

پیام تسلیت رئیس شورای عالی استان ها در پی شهادت مرزبانان غیور ایران
مهندس مهدی چمران طی پیامی شهادت 10 نفر از مرزبانان غیور ایران در مرز ایران و پاکستان به دست اشرار را تسلیت گفت.
معاون اجرایی واداری شورای عالی استانها خبرداد؛ برگزاری همایش ملی شوراها با حضور مسئولین رسمی كشور در برج میلاد /معاونت عمرانی استانداری ها متولی برگزاری همایش روز ملی شوراها در استان های كل كشور
روشناسی طی گفت و گوئی از نحوه برگزاری همایش های روز ملی شوراها در استان تهران و سایر استان های سراسر کشور سخن گفت.
چمران در دیدار با سفیرکبیر افغانستان: درگیری داخلی مسلمانان به اسم اسلام بزرگترین دردی است كه مجبور به تحمل آن هستیم
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به دشمنان مشترک ایران و افغانستان اظهار داشت: درگیری داخلی مسلمانان به اسم اسلام بزرگترین دردی است که مجبور به تحمل آن هستیم.
لاهوتی مطرح کرد: طرح تفصیلی حلقه مفقوده مدیریت شهرها/ توان پایین مالی شهرداری‌ها مانع اصلی هدایت امور شهری
رئیس فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس، با انتقاد از نداشتن طرح تفصیلی بسیاری از شهرهای کشور، گفت: توان پایین مالی شهرداری‌ها سبب بی‌توجهی به تدوین و اجرای طرح‌های تفصیلی شده است.
عضو کمیسیون شورا و امور داخلی کشور خبر داد: بررسی طرح جامع مدیریت شهری در نشست آتی كمیسیون شوراها/ دولت ها در تفویض اختیارات مقاومت زیادی دارند
ابوالفضل ابوترابی با تاکید بر ادغام ۲۳ دستگاه ها و واگذاری امور این نهادها به شهرداری در طرح جامع مدیریت شهری، گفت: تعدد مسئولیت دستگاه ها، مدیریت شهری را با چالش روبه رو کرده است.
نائب رئیس شورای عالی استانها تاکید کرد: «اقتصاد مقاومتی» پیش‌شرط تحقق عدالت اجتماعی
فیروز آقائی با تاکید بر اینکه تحقق «اقتصاد مقاومتی» پیش‌شرط تحقق عدالت اجتماعی است گفت:در این بین مهمترین نقطه قوت شوراها، تلاش برای تحقق «عدالت اجتماعی» از طریق توزیع عادلانه امکانات و منابع در سطوح گسترده شهری و روستایی است.
چمران در دیدار با یادگار امام 9 اردیبهشت یكی از برجسته ترین روزهای تاریخی كشور است/ وعده های فراوانی كه داده شد و هنوز عملی نشده
9 اردیبهشت یکی از برجسته ترین روزهای تاریخی کشور ما است؛ گرچه آن گونه که شایسته است به آن نمی پردازند و حالا که زیر سایه انتخابات قرار گرفته است شاید فراموش شود.
سیدحسن خمینی: امروز شوراها تجربه بسیار موفقی است/ امام جز از مسیر مردم، به حل مشكلات نمی اندیشید
یادگار امام با تأکید بر نقش مردم در حل مشکلات کشور، گفت: هرچه ما بتوانیم تمرکز را از مرکزیت کم کنیم و حوزه اختیارات را به شوراها دهیم، از جهت توسعه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی موفق تر هستیم.
رئیس مرکز پژوهش شورای عالی استان ها تاکید کرد: استفاده از كالاهای داخل كشور از شاخصه های اصلی اقتصاد مقاومتی
حسینی با تاکید برعدم وابستگی به خارج از کشور درخصوص کالاهای مورد نیاز و ضروری کشور و استفاده از کالاهای داخل کشور گفت: این مهم از شاخصه های اصلی اقتصاد مقاومتی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
نماینده استان البرز در شورای عالی استان­ ها پیشنهاد کرد: در راستای تحقق شعار سال شورا باید شهرداری را ملزم به استفاده از كالای ایرانی كند
مریم درهم بخش با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گفت: شورای عالی استان­ها برای حمایت از تولید ایرانی و افزایش اشتغال در کشور می­تواند با تصویب قانونی شهرداری­ها و دهیاری ها را ملزم به استفاده از کالای ایرانی نماید.
رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری مطرح کرد: سیاست های اقتصاد مقاومتی مهمترین شاخص عملكرد شورا و شهرداری
منصوری گفت: توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی به عنوان مهمترین شاخص عملکرد شورا و شهرداری است .
ساعی درباره امضای نامه‌ جمعی از اعضای شورا خطاب به وزیر کشور با موضوع مرخصی شهردار تهران: اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر تهران بداخلاقی سیاسی كردند / رئیس شورا مسئول مرخصی شهردار
هادی ساعی گفت: بنده امضای خود را در خصوص مرخصی شهردار تهران از نامه‌ای که به وزیر کشور نوشته شده بود پس گرفته بودم ولی متأسفانه اعضای اصلاح‌طلب شورا بداخلاقی سیاسی کردند و این کار آنها یک نوع دزدی محسوب می‌شود.
چمران در اعتراض به رد صلاحیت برخی از اعضای شورا: برخی از تهمت‌ها به اعضای شورا بسیار بزرگ و نابخشودنی است / همه ما در معرض قضاوت قرار خواهیم گرفت
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: متهم کردن اعضای شورا به فسق و فجور ، عدم التزام به قانون اساسی و ولایت فقیه، تهمت های بزرگی است که نمی توان از آن به سادگی گذشت.
بعدي   
گزیده اخبار استانها

   


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8

نسایت دندان پزشکی

مورش مجازی

کتاب

ژورنال پزشکی

طب هوا فضا

معده

نروده

مرکز تغذیه

هاضمه

اسناد دیجیتال

درمان

دانشگاه علوم پزشکی اجا

ارتودنسی

moai document