چهارشنبه, 5 آبان 1395


سامانه گزارشات مردمیخدمات الکترونیک

پایگاه مقاومت بسیجتالار گفتگو


آمار کلی
آمار کل بازدید 1223850
پربیننده ترین روز 03/02/1391
آمار پر بيننده ترين روز 3021
بازديد امروز 228
بازديد ديروز 416

اخبار

تشریح جزییات جلسه كارگروه بررسی طرح مدیریت پسماند توسط رئیس مركز پژوهش شورای عالی استان ها
حسینی سنگ نو رئیس مرکز پژوهش شورای عالی استان ها جلسه امروز شورای پژوهش با محوریت بررسی طرح مدیریت پسماند را تشریح کرد.
معاون اجرایی اداری شورای اسلامی استان بوشهر: تقویت روابط عمومی، لازمه شناساندن بهتر شوراهای فرادست
خلیلی گفت: تقویت روابط عمومی یکی از ضروری ترین نیازهای شوراهای فرادست است. عدم شناخت درست مردم از فعالیت های شوراهای فرادست ایجاب می کند روابط عمومی شوراها تقویت شود.
رپیس شورای اسلامی استان فارس: عدم اختصاص حق آبه، دریاچه بختگان را تبدیل به پیست رالی كرده است
نعمتی با اشاره به عدم اختصاص حق آبه به دریاچه بختگان گفت: این دریاچه تبدیل به پیست رالی شده است و گرد و خاک نمکین برخاسته از کف خشک دریاچه شرایط زندگی را برای مردم سخت کرده است.
رئیس شورای اسلامی استان کرمانشاه مطرح کرد: ریزگرد ها بلای جان مردم استان كرمانشاه
طالقانی گفت: ورود حجم گستره ای از گرد و غبار باعث اختلال در فعالیت های روزمره مردم شده است. تا جایی که گاهی اوقات زندگی در این استان را ملال آور می کند.
معاون اموردولت ومجامع شورای عالی استان ها: توجه به مباحث زیست محیطی لازمه توسعه پایدار شهری موفق/ شوراهای اسلامی شهر و روستا برای ایجاد تعادل میان توسعه و محیط زیست نقش مهمی دارند
سید علی اصغر حسینی هدف همایش مدیران کل سازمان های محیط زیست استانها و روسای شورای اسلامی اسلامی استانها را در راستای برون رفت از اجرائی نشدن برخی از بندهای تفاهمنامه دانست و گفت: مدیریت شهری و توسعه پایدار شهری موفق، لازمه اش توجه به مباحث زیست محیطی است.
معاون اجرایی و اداری شورای اسلامی استان کرمانشاه: واگذاری اقدامات محلی به شوراها، مجلس را به سوی تصمیم گیری كلان و ملی سوق می دهد
آرمین فدایی با اشاره به کارکرد محلی مجلس گفت: نمایندگان مجلس بدنبال آب ، برق گاز و... حوزه انتخابیه خود هستند تا در دوره بعد رای بیاورند و به این ترتیب مسائل ملی ،کلان و استراتژیک مغفول واقع شده است و راه نجات این مشکل تقویت شوراها است که امورات شهر و روستا را به آنها واگذار کنند.
رییس کمیته محیط زیست شورای عالی استان ها مطرح کرد: لزوم تهیه سند جامع فرهنگ زیست محیطی توسط دولت با تكیه بر آموزه های دینی و فرهنگ مردم
دارایی با اشاره به لزوم حمایت دولت از سازمان محیط زیست گفت: ضروری است دولت شروع به تدوین سند جامع فرهنگ زیست محیطی با استفاده از تعالیم دینی و فرهنگ غنی مردم این سرزمین شود.
سخنگوی شورای عالی استانها: عضویت محیط زیست در كمیسیون ماده 5 ضروری است/دولت تاكنون یك ریال هم برای پارك های ملی هزینه نكرده
لزوم عضویت محیط زیست در کمیسیون ماده 5 ، از بین رفتن 2 هزار هکتار باغ سنتی در قزوین، هزینه کردن شورا و شهرداران برای باغ های ملی از موضوعاتی بود که احد چگینی سخنگوی شورای عالی استانها در همایش روسای شورای اسلامی استان ها با مدیران کل محیط زیست استانهای کشور مطرح کرد.
رئیس شورای اسلامی استان گیلان مطرح کرد؛ زباله باعث تخریب سرسبزترین استانهای كشور
خدایگانی گفت: درکشور سوئد از زباله ها استفاده های بسیار خوبی می کنند؛ ولی درکشور ما زباله ها بهترین و سرسبزترین استانها را نابود می کنند.
معصومه ابتکار در جمع خبرنگاران خبر داد : تشكیل مركز پایش مشترك محیط زیست میان ادارات كل محیط زیست و مدیریت شهری
رییس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: نحوه کار مراکز پایش محیط زیست به این صورت است که میان مدیریت شهری و سازمان حفاظت از محیط زیست که مسئولیت پایش وضعیت هوا، آب، خاک و مسائل مختلف محیط زیست را به عهده دارد در این مراکز هم‌افزایی وجود داشته باشد .
مهدی چمران در جمع خبرنگاران : ۲۰ درصد از آلودگی تهران مربوط به موتور سیكلت‌ها است / ضروری است به سمت برقی كردن موتورسیكلت‌ها حركت كنیم
رئیس شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه موضوع موتورسیکلت‌ها در آلودگی هوای شهر‌ها تاثیرگذار است، عنوان کرد: ۲۰ درصد از آلودگی شهر تهران مربوط به موتور سیکلت‌ها است که این موضوع باید ساماندهی شده و این موتور‌ها برقی شوند .
رئیس سازمان محیط زیست کشور؛ ایجاد مراكز پایش مشترك میان شوراها و حفاظت محیط زیست در دستور كار قرار گیرد
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به نقش شوراها در جلب مشارکت مردم در حل معضلات محیط زیستی گفت: یکی از اقدامات مشترک موثر در حوزه محیط زیست میان شوراها و ادارات کل محیط زیست استان‌ها می‌تواند بر پایه ایجاد مراکز پایش مشترک باشد که نمونه موفق آن در شهر مشهد اجرایی شده است .
رئیس شورای عالی استان‌ها: ضرورت اجرای طرح ها و پروژه های مدیریت شهری با پیوست زیست محیطی
مهندس چمران با تأکید بر اینکه مدیریت شهری باید طرح‌ها و پروژه‌های خود را بر اساس پیوست زیست محیطی با شهر‌ها اجرایی کند، گفت: امروزه صنایع تولید ما از آغاز تا زمانی که به دست مردم می‌ر‌سد و به پسماند تبدیل می‌شود، به محیط زیست آسیب می‌رساند و به همین دلیل باید آن‌ را مدیریت کرد.
بعدي   


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8

نسایت دندان پزشکی

مورش مجازی

کتاب

ژورنال پزشکی

طب هوا فضا

معده

نروده

مرکز تغذیه

هاضمه

اسناد دیجیتال

درمان

دانشگاه علوم پزشکی اجا

ارتودنسی

moai document