دوشنبه, 2 اسفند 1395


سامانه گزارشات مردمیخدمات الکترونیک

پایگاه مقاومت بسیج


مجمع نمایندگان ادوارآمار کلی
آمار کل بازدید 1272768
پربیننده ترین روز 03/02/1391
آمار پر بيننده ترين روز 3021
بازديد امروز 532
بازديد ديروز 502

اخبار

معاون حقوقی و امور مجلس شورای عالی استانها؛ كارمندان دولت می توانند بدون استعفا در انتخابات شوراها شركت كنند
فرهاد سلاسل با اشاره به ماده 28 فانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور گفت: کارمندان دولت می توانند بدون استعفا در انتخابات شوراها شرکت کنند.
رئیس ستاد انتخابات کشور: تسلط به قانون بر برگزاری انتخابات بهتر كمك می كند/ عدم محدودیت نام‌نویسی برای كاندیداهای انتخابات
رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه در امر انتخابات، قانون فصل‌الخطاب است، گفت: تسلط به قانون بر برگزاری انتخابات بهتر کمک می کند، بنابراین باید به قانون تسلط کافی داشته باشیم .
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران : ارائه گواهی عدم سوء پیشینه توسط داوطلبان انتخابات شوراها الزامی است
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران از الزامی بودن ارائه گواهی عدم سوء پیشینه توسط داوطلبان انتخابات شوراها خبر داد .
برگزاری چهارمین جلسه بررسی اصلاح قانون پسماند در مركز پژوهش های شورای عالی استان ها
چهارمین جلسه بررسی اصلاح قانون پسماند در مرکز پژوهش های شورا عالی استان ها برگزارشد.
رئیس شورای استان کرمانشاه: اشتغال 15 هزار نفر با سرمایه‌گذاری در بخش فرش كلیایی / امیدواریم منطقه آزاد قصر شیرین هر چه زودتر به تصویب برسد
طالقانی با اشاره به ظرفیت های شهرستان سنقر و کلیایی استان کرمانشاه گفت در صورت سرمایه‌گذاری در بخش فرش کلیایی 15 زن روستایی مشغول به کار می شوند.
فریدونی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استا‌ن‌ها: تدبیر به موقع مسئولین باعث كاهش تلفات سیل در استان فارس شد / تخلیه چندین روستا قبل از وقوع سیلاب
نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها با اشاره به تخلیه چندین روستا قبل از وقوع سیل گفت: اقدام به موقع مسئولان قبل از وقع و سیلاب باعث کاهش تلفات جانی در استان فارس شد.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس : دخل وتصرف وزارت كشور استخدام شهرداری‌ها را دچار مشكل می‌كند/ تشكیل كارگروهی برای بررسی لایحه استخدامی شهرداری‌ها
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با یادآوری لایحه استخدامی شهرداری‌ها، گفت: هرگونه دخل و تصرف وزارت کشور در شیوه استخدامی شهرداری‌ها غیرقابل قبول است .
رئیس شورای اسلامی استان کرمان: رودخانه های فصلی شهر كرمان جریان پیدا كرد /آماری از میزان بارندگی و خسارت ها
کمال جوانمرد با ارائه گزارشی از میزان بارندگی و کم و کیف آن در استان کرمان گفت: تمامی مشکل مسیرها با تلاش راهداران، به ویژه مدیریت بحران و استانداری برطرف شد.
شهر آفتاب برای میزبانی از نمایشگاه كتاب تهران كاملاً مهیاست
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از ارائه خدمات بیشتر به بازدیدکنندگان سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران در شهر آفتاب، نسبت به دوره نخست میزبانی این مجموعه خبر داد .
نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان ها: كشته شدن یك نفر و خسارت بسیار به جاده ها در سیل اخیر بوشهر / احتمال جاری شدن دوباره سیل وجود دارد
فاطمی با اشاره به خسارت سیل اخیر بوشهر گفت: متاسفانه یک نفر در شهرستان دشتستان جان خود را بر اثر سیل از دست داد و خسارات زیادی به جاده ها و ساختمان های روستایی و شهری وارد آمد.
کولیوند خبرداد : مخالفت شورای نگهبان با اصلاح قانون انتخابات شوراها/ ۳۰ اسفند تا 6 فرودین آغاز ثبت نام كاندیداهای شورا
عضو هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از زمان تشکیل هیئت‌های اجرائی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خبرداد .
آوجیان رییس شورای استان کردستان : سطح استاندارد ایمنی برخی مدارس در سنندج پایین است
زهرا آوجیان گفت: تعداد قابل توجهی از مدارس سطح شهرستان سنندج فرسوده و از استانداردهای لازم برخوردار نیستند .
نماینده استان چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها: كم‌آبی در چهارمحال و بختیاری با وجود 3 رود / كمبود‌ آب 400 هزار نفر را تهدید می كند
نماینده استان چهار محال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها گفت: با وجود منابع آبی و سرچشمه‌های آبی امروزه استان چهار محال و بختیاری در حسرت آب به سر می‌برد.
بعدي   
گزیده اخبار استانها

   

شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8

نسایت دندان پزشکی

مورش مجازی

کتاب

ژورنال پزشکی

طب هوا فضا

معده

نروده

مرکز تغذیه

هاضمه

اسناد دیجیتال

درمان

دانشگاه علوم پزشکی اجا

ارتودنسی

moai document