يکشنبه, 6 خرداد 1397


سامانه گزارشات مردمیخدمات الکترونیک

پایگاه مقاومت بسیج


مجمع نمایندگان ادوارآمار کلی
آمار کل بازدید 1468109
پربیننده ترین روز 03/02/1391
آمار پر بيننده ترين روز 3021
بازديد امروز 174
بازديد ديروز 241

اخبار

نماینده خوزستان در شورای عالی استانها: تخریب میدان نخل اهواز صحت ندارد/ زیباسازی و تعویض نخل های فرسوده در دستور كار شهرداری
سيد محسن موسوى زاده با اشاره به شایعات تخریب میدان نخل اهواز گفت: این خبر ازاساس‌ کذب بوده و شهرداری اهواز جهت ترمیم‌، زیباسازی و حفظ این‌ میدان، ساخت نخل های‌ جدید‌ و تعویض نخل های فرسوده را در دستور ‌کار قرار‌ داده است.
رییس مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان ها مطرح کرد؛ از برگزاری كلاس های آموزشی برای شوراها تا برگزاری كنفرانس های ملی و بین المللی/دعوت از شهرداران و اعضای شورای شهر فرانسه
رییس مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها در تشریح برنامه های این مرکز گفت: برگزاری همایش ها و کنفرانس های ملی و بین المللی برای ما در اولویت هستند. در سال جاری حداقل یکی از همایش های بین المللی را در تهران برگزار خواهیم کرد.
مهندس الویری در نشست با ابوترابی عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس خبر داد: بررسی ابعاد مختلف مدیریت یكپارچه شهری در كارگروه ویژه شورای عالی استانها
رئیس شورای عالی استانها با اشاره به اهمیت مدیریت یکپارچه شهری گفت: شورای عالی استانها برای پرداختن به ابعاد مختلف این مهم یک کارگروه ویژه تشکیل داده است.
در حکمی از سوی مهندس الویری: حسین عرفانی زاده به عنوان سرپرست اداره كل مالی شورای عالی استان ها منصوب شد
در حکمی از سوی مهندس الویری حسین عرفانی زاده به عنوان سرپرست اداره کل مالی شورای عالی استان ها منصوب شد.
نماینده اردبیل در شورای عالی استانها اجرای مدیریت واحد شهری موجب هماهنگی 17 نهاد خدمات رسان با شورا و شهرداری می شود
غلامرضا ضیایی گفت: در قالب مدیریت واحد شهری 17 نهاد خدمات‌رسان با هماهنگی و همکاری شورا و شهرداری تلاش خواهند کرد تا با پرهیز از موازی‌کاری حرکت‌های شایسته‌ای را در مسیر خدمات‌رسانی سریع به مردم انجام دهند.
رئیس کمیسیون آموزش، پژوهش و فناوری شورای عالی استانها مطرح کرد: ساماندهی مجامع مشورتی شوراها در شورای عالی استانها
حمید بادامی نجات با اشاره به مجامع مشورتی که در حوزه های مختلف شوراها برگزار می شود گفت: این مجامع بایستی با محوریت شورای عالی استانها ساماندهی شود تا اهداف این جلسات به صورت یکپارچه شهری پیگیری شود.
رئیس شورای اسلامی استان اردبیل: اجرای طرح آبیاری تحت فشار در استان اردبیل با هدف جلوگیری از هدر رفت منابع آب
حق وردی کریمی گفت: طرح آبیاری تحت فشار که در مناطق مختلف استان اجرایی و عملیاتی می‌شود باید با نظارت و کنترل دقیق و با رویکرد افزایش بهره‌وری مورد توجه قرار گیرد.
نماینده اردبیل در شورای عالی استانها مطرح کرد: الزام اظهارنظر اعضای شورای عالی استانها بر بودجه مصوب تمام نهادها
سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری وظیفه دارند تا هر گونه قانون بودجه‌ای که نوشته می‌شود اعم از لایحه بودجه سنواتی و لایحه میان مدت، قبل از ارائه به مجلس به شورای عالی استان‌ها ارسال نماید تا نظر اعضای شورای عالی استان‌ها را نیز اخذ کند. اتصال
موافقت مجلس با بررسی اولویت دار طرحی درباره منع عضویت همزمان اعضای اتحادیه‌های صنفی در شوراها
نمایندگان مردم در خانه ملت با بررسی اولویت دار طرحی درباره منع عضویت همزمان اعضای اتحادیه‌های صنفی در شوراهای شهر و روستا موافقت کردند.
در دیدارالویری با معاونت حقوقی ریاست جمهوری مطرح شد: لزوم تشكیل كمیته مشترك میان شورای عالی استان ها و معاونت حقوقی ریاست جمهوری برای تقویت جایگاه شوراها
در دیدار مهندس الویری با لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهور بر تشکیل کمیته مشترک میان شورای عالی استان ها و معاونت حقوقی ریاست جمهوری برای پیگیری و حل مشکلات قوانین شوراها تاکید شد.
نماینده لرستان در شورای عالی استان ها: استان لرستان ظرفیت تبدیل شدن به پایتخت ژئوتوریسم ایران را دارد
صالحی نسب با تاکید بر ویژگی های طبیعی و گردشگری استان لرستان گفت: این استان ظرفیت تبدیل شدن به پایتخت ژئوتوریسم ایران را دارد.
نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان ها: تبصره 3 از قبوض آبفا شهرستان دشتی حذف شود / ضرورت تشكیل كارگروه كشوری برای حل مشكل كم آبی استان بوشهر
فاطمی با انتقاد از ورود تبصره 3 به قبوض آبفا شهرستان دشتی گفت: این تبصره هزینه زیادی به مشترکین تحمیل می کند و باید از قبوض آبفا حذف شود.
رئیس مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان ها: آموزش تنها وظیفه اجرایی شوراها است / مغفول ماندن امر آموزش در دوره های پیشین شوراها
دشتی با بیان اینکه آموزش تنها وظیفه اجرایی شوراها است، گفت: وظیفه اصلی شوراها نظارت و قانون گذاری است و تنها کار اجرایی که بر عهده شوراها گذارده شده است آموزش است.
بعدي   

مناسبت های سال 97

  رویدادهای جاری  
 
شهادت حضرت علی (ع)

از 1/3/1397 تا 31/3/1397
در 16 خرداد

قیام ۱۵ خرداد

از 1/3/1397 تا 31/3/1397
در 15 خرداد

رحلت حضرت امام خمینی

از 1/3/1397 تا 31/3/1397
در 14 خرداد

ضربت خوردن حضرت علی (ع)

از 1/3/1397 تا 31/3/1397
در 14 خرداد

شب قدر

از 1/3/1397 تا 31/3/1397
در 13 خرداد

روز آزاد سازی خرمشهر

از 1/3/1397 تا 31/3/1397
در 3 خرداد

ولادت امام حسن مجتبی (ع)

از 1/3/1397 تا 31/3/1397
در 10 خرداد

عید سعید فطر

از 1/3/1397 تا 31/3/1397
در 25 خرداد

 
 
 
 


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8