دوشنبه, 3 آبان 1395


سامانه گزارشات مردمیخدمات الکترونیک

پایگاه مقاومت بسیجتالار گفتگو


آمار کلی
آمار کل بازدید 1223168
پربیننده ترین روز 03/02/1391
آمار پر بيننده ترين روز 3021
بازديد امروز 58
بازديد ديروز 103

اخبار

نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان ها: كاهش ساخت و سازها درآمد شهرداری های را تحت تاثیر قرار داده است
رحمتی با اشاره به کاهش درآمد شهرداری ها گفت: بدلیل کاهش یا توقف ساخت و سازها درآمد شهرداری ها از عوارض ساخت و ساز به شدت کاهش پیدا کرده است.
بررسی مسائل زیست محیطی در نشست مشترك روسای شوراهای اسلامی استان ها و مدیران كل محیط زیست سراسركشور
روسای شورای عالی استان ها و سازمان محیط زیست كشور؛ سخنرانان اصلی
در راستای اجرای مفاد تفاهمنامه منعقد شده میان شورای عالی استان ها و سازمان محیط زیست، نشست مشترکی با حضور روسای شوراهای اسلامی استان ها و مدیران کل محیط زیست سراسرکشور برگزار می شود.
نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان ها خبر داد: انعقاد تفاهم نامه آموزشی میان شورای اسلامی استان كرمانشاه با معاونت عمرانی استانداری به منظور آموزش شوراها
جبار گوهری با تاکید بر اهمیت آموزش شوراها ازامضاء تفاهم نامه با معاونت عمرانی استانداری به منظورتشکیل کلاس های تربیت مربی جهت آموزش شوراها و تشکیل با رییس دانشگاه آزاداسلامی استان، جهت آموزش شوراها و بالابردن توان علمی آن ها خبر داد.
رئیس شورای اسلامی استان کرمانشاه : شهردار باید مجری مصوبات شوراها باشد / شوراها بازوان توانمند دولت هستند
رئیس شورای اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه شهردار نباید به‌ صورت مستقل و جدا از شورا کاری انجام دهد، گفت: شوراهای اسلامی یک نهاد رسمی غیردولتی و به‌عنوان بازوان توانمند دولت متعلق به مردم است .
معاون اجرایی اداری شورای اسلامی استان کهکیلویه و بویر احمد: تخصیص بودجه مناسب از سوی دولت و مجلس راهگشای بسیارری از مشكلات شوراها است
حاتم پیام با اشاره به برگزاری همایش معاونین اجرایی و اداری شورای اسلامی استان ها کشور در شیراز گفت: اساس این مشکلات عدم حمایت دولت از شوراها است. زمانی که دولت از شوراها حمایت نمی کند و بودجه در خور توجهی را به این نهاد اختصاص نمی دهد مشخص است که این مشکلات پیش می آید.
نماینده استان یزد در شورای عالی استان ها طی نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی؛ تقسیم حوزه انتخابیه در استان یزد ناعادلانه است
رضا ربانی طی نامه به ریاست مجلس شورای اسلامی خواستار تقسیم عادلانه حوزه های انتخابیه استان یزد شد.
نماینده استان تهران در شورای عالی استانها؛ طرح گسترش شهر آفتاب بافت كالبدی شهرستان های اطراف را تحث تاثیر قرار می هد
سید غلامرضا حسینی با اشاره به طرح ایجاد شهر آفتاب در جوار حرم مطهر حضرت امام رحمه الله گفت: این طرح هویت شهرستان ها را زیر سوال می برد و بعضا هکتارهای اخذ شده از شهرستان ها زیاد است که فکر می کنم بافت کالبدی شهرستان های اطراف را تحث تاثیر قرار می هد.
رئیس شورای اسلامی استان آذربایجان‌شرقی : نباید سلامتی و بهداشت شهروندان بنابی را فدای اشتغال 2000 نفری كرد
رئیس شورای اسلامی استان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه بناب به مرحله‌ای می‌رود که دیگر زندگی در این شهر را با مشکل روبه‌رو می‌کند، گفت: نباید سلامتی و بهداشت شهروندان را فدای اشتغال برای 2 هزار نفر کنیم .
نماینده استان فارس در شورای عالی استانها عنوان کرد: عدم شناخت قانون مشكل اصلی شوراها
احمدی با تاکید براینکه جهل بر قانون رافع مسئولیت نیست ادامه داد: با توجه به اینکه یک قانون در کشور به طرق مختلف به اطلاع می رسد عضو شورا در صورت تخلف نمی تواند عدم اطلاع از یک قانون را برای خود دلیل بداند.
نماینده استان البرز در شورای عالی استان ها: طرح تونل جامع شهری در استان البرز اجرایی می‌شود
رییس شورای اسلامی استان البرز از تصویب طرح تونل جامع شهری در شورای عالی استان های کشور خبر داد و گفت: این مهم در استان البرز اجرایی می شود .
با رای اعضا كریمی گیكلو رئیس شورای شهرستان پارس آباد مغان شد
بهنام کریمی گیکلو نماینده استان اردبیل در شورای عالی استانها با رای اعضا به عنوان رئیس شورای شهرستان پارس آباد مغان استان اردبیل انتخاب شد.
مدیر کل روابط عمومی شورای عالی استانها در همایش معاونان اجرایی شوراهای اسلامی؛ روابط عمومی پوسته خارجی یك سازمان
صالحی در همایش معانان اجرایی شوراهای اسلامی روابط عمومی را پوسته خارجی یک سازمان دانست و گفت: هر چه این پوسته را تقویت و آراسته کنیم بهره برداری بیشتری خواهیم داشت.
مدیرکل امور حقوقی شورای عالی استان ها خبر داد: بررسی 20 بند از مقررات انتخابات شوراها در مجلس / اصلاح قانون كاندیداتوری شاغلین شهرداری در انتخابات شوراها
حدودا 20 بند از مقررات انتخابات شوراها که در دوره های گذشته مشکل ساز شده بودند در کمیسیون های تخصصی مجلس بررسی و ارزیابی شده اند و نواقص آنها برطرف خواهد شد.
بعدي   


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8

نسایت دندان پزشکی

مورش مجازی

کتاب

ژورنال پزشکی

طب هوا فضا

معده

نروده

مرکز تغذیه

هاضمه

اسناد دیجیتال

درمان

دانشگاه علوم پزشکی اجا

ارتودنسی

moai document