پنج‌شنبه, 30 فروردين 1397


سامانه گزارشات مردمیخدمات الکترونیک

پایگاه مقاومت بسیج


مجمع نمایندگان ادوارآمار کلی
آمار کل بازدید 1461962
پربیننده ترین روز 03/02/1391
آمار پر بيننده ترين روز 3021
بازديد امروز 100
بازديد ديروز 219

اخبار

بررسی افزایش تعرفه های نظام مهندسی استان در هفتمین جلسه شورای استان گیلان
افزایش تعرفه نظام مهندسی در شهرها و روستاهای استان گیلان در هفتمین جلسه شورای اسلامی استان گیلان مورد بررسی قرار گرفت.
شورای شهری كه اعتماد ساز شد
جامعه شورایی شورای اسلامی شهر تاریخی سلطانیه به نفع مردمی که به آن ها اعتماد کردند و در راستای رونق و آبادانی شهر خود بخشی از اعتباراتی را که در اختیار داشتند به خزانه شهرداری بازگرداندند.
نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان ها: خلیج فارس با تمامیت ارضی ما گره خورده است / سیراف كهن سند حاكمیت ایران بر خلیج فارس همیشه سرفراز
خلیج فارس به عنوان یک موهبت طبیعی، سرشار ازمنابع زیستی و غیر زیستی است. خلیج فارس با تمامیت ارضی ما گره خورده است وسیراف کهن به عنوان سند حاکمیت ایران برخلیج فارس همیشه سرفراز در پهنای تاریخ استوار است.
نماینده تهران در شورای عالی استان ها: ارتباط سازنده شورای عالی استان ها موجب رشد تصاعدی جایگاه شوراها می شود
عبدی آذر با بیان اینکه تعامل دولت با شورای عالی استان‌ها می‌ تواند فراتر از حد تصور راه ‌گشا باشد، گفت: اگر تعامل در فضای دوستی برقرار شود، شوراها به‌ صورت تصاعدی رشد خواهند کرد.
نماینده تهران در شورای عالی استان ها: ضرورت تصویب قانونی برای ردیف بودجه شوراها / نبود بودجه مشخص فعالیت شوراها را مختل كرده است
قانبیلی با بیان اینکه ما باید قانونی وضع کنیم تا مشخص شود بودجه شوراها باید از کجا تأمین شود؛ گفت: برای شورای عالی استان‌ها هنوز ردیف بودجه خاصی در نظر گرفته نشده؛ ازاین‌رو به اعتقاد بنده باید زیربناها خوب ساخته شود.
نماینده فارس در شورای عالی استانها تاکید کرد: نقش منحصر به فرد شوراها در افزایش فرایند اعتماد عمومی/شوراها باور شوند
عبدالرزاق موسوی گفت: نقش شوراها در افزایش فرایند اعتماد عمومی مردم به نظام واداره بهتر جامعه و تحقق عدالت اجتماعی منحصر به فرد است. بایستی ظرفیت شوراها را باور کنیم.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان‌ها: ضرورت استقلال مالی شورای عالی استان ها برای پیشبرد برنامه ها / تشكیل دیوان محاسبات محلی به شفافیت شوراها كمك می كند
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان‌ها تشکیل دیوان محاسبات محلی را مهم دانست و گفت: از آنجا که شوراها نهاد غیردولتی شناخته می‌شوند، دیوان محاسبات و سازمان بازرسی نمی‌تواند در این حوزه ورود پیدا کند، به همین جهت اگر دیوان محاسبات تشکیل و به امور شوراها رسیدگی کند، قطعاً کار خوبی است.
با حکم مشاور اجرایی و سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس: حسین عسگری مشاور معاونت حقوقی و امور مجلس شورای عالی استانها شد
طی حکمی از سوی بهروز نادری نسب مشاور اجرایی و سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس حسین عسگری به عنوان مشاور معاونت حقوقی و امور مجلس و عضو شورای حقوقی و امور طرح ها و لوایح شورای عالی استانها منصوب کرد.
نماینده ایلام در شورای عالی استانها: سازمان شهرداری ها و دهیاری ها تخصیص اعتبارات مراسم اربعین را واقع بینانه لحاظ كند
حمداله بیگی گفت: امید می رود در سالجاری سازمان شهرداری ها و دهیاری ها درتخصیص اعتبارات مراسم اربعین شهرهایی را که سال گذشته محروم بودند، امسال بیشتر مورد توجه قرار دهد.
عضو هیات رئیسه شورای عالی استان ها: سیستان و بلوچستان ركورد دار حاشیه نشینی در كشور/63درصد جمعیت چابهار در حاشیه شهر زندگی می‌كنند
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها گفت: در بین استان‌های کشور استان سیستان و بلوچستان پایین‌ترین رتبه را در برخورداری از شاخص‌ها و متأسفانه در حاشیه‌نشینی بالاترین رتبه کشور را دارد.
رئیس شورای استان تهران خبر داد: رایزنی با رییس مجمع جهانی شهرهای اسلامی برای شناسایی خواهرخوانده برای شهرهای استان تهران
فخاری با اشاره به صحبت‌های انجام شده با رئیس مجمع جهانی شهرهای اسلامی گفت: پیشنهاد شد برای تنظیم خواهرخواندگی دیگر شهرهای استان هم ارزیابی لازم انجام شود تا بتوانیم برای دیگر شهرهای استان تهران هم خواهرخوانده شناسایی کنیم.
نماینده استان آذربایجان غربی در شورای عالی استانها: اجرای مدیریت شهری باعث سهولت در كار دولت می شود
حمید پاکی مديريت شهري را موجب سهولت در كار دولت دانست و به نوعي آن را مسبب حل شدن عمده مشكلات مردم عنوان کرد .
انتصاب مدیر کل امور مجلس شورای عالی استانها "مهدی درویشی" به عنوان سرپرست اداره كل امور مجلس شورای عالی استان ها منصوب شد
طی حكمی، مهدی درویشی به عنوان سرپرست اداره کل امور مجلس شورای عالی استان ها منصوب شد.
بعدي   

مناسبت های سال 97

  رویدادهای جاری  
 
ولادت حضرت علی (ع) - روز پدر

از 1/1/1397 تا 31/1/1397
در 11 فروردین

ولادت امام حسین(ع)

از 1/1/1397 تا 31/1/1397
در 31 فروردین

مبعث رسول اکرم (ص)

از 1/1/1397 تا 31/1/1397
در 25 فروردین

شهادت امام هادی (ع)

از 1/1/1397 تا 31/1/1397
در یکم فروردین

روز ارتش

از 1/1/1397 تا 31/1/1397
در 29 فروردین

وفات حضرت زینب (س)

از 1/1/1397 تا 31/1/1397
در 13 فروردین

روز طبیعت

از 1/1/1397 تا 31/1/1397
در 13 فروردین

روز جمهوری اسلامی ایران

از 1/1/1397 تا 31/1/1397
در 12 فروردین

آغاز سال 1397

از 1/1/1397 تا 31/1/1397
در یکم فروردین

 
 
 
 


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8