خدمات الکترونیک

   

   اخبار

   دانشگاه آزاد اسلامی و شورای عالی استان‌ها تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی امضا کردند.

   رئیس دانشگاه آزاد اسلامی:

   نامگذاری روز تعامل دانشگاه و شورا برای حل مشکلات استانی

   طهرانچی با اشاره به جایگاه بسیار جدی شورای عالی استان‌ها در کشور، تأکید کرد: این شورا دارای پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های عظیمی است و دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی دارد در بحث ارتقای دانش شوراها در زمینه‌های آموزشی و پژوهشی فعالیت کند.

   معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی:

   سرفصل های مدیریت شهری وارد رشته های دانشگاه آزاد می شوند

   حیدری با بیان اینکه شورای عالی استان ها با حضور چهره های فرهیخته که از سوی مردم انتخاب شده اند، دارای ظرفیت عظیمی است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی دارد هر موضوعی که لازم است در مدیریت شهری، آموزش داده شود را در برنامه ریزی های رشته و سرفصل در نظر بگیرد.

   احمدی در نشست هم‌اندیشی نمایندگان شورای عالی استان‌ها که با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد گفت: تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بین دانشگاه آزاد اسلامی و شورای عالی استان‌ها، پیوند علم و دانش و شوراها خواهد بود.

   نایب رئیس انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان ها خبر داد:

   اکبری با اشاره به جلسه کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان ها گفت: 4 طرح در جلسه کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و کلیات 2 طرح تصویب شد.

   رئیس آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها خبر داد:

   حجتی گفت: کلیات طرح های، تدوین برنامه جامع مراکز پژوهش شهرداری های سراسر کشور، طرح اصلاح قانون حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها و تمدید تفاهم نامه شورای عالی استان ها با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصویب شد.

   رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان ها خبر داد:

   صوفی با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان‌ها گفت: در جلسه امروز کمیسیون ۳ طرح در دستور کار بررسی شد.

   نایب رئیس کمیسیون فرهنگی،اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان ها خبر داد:

   جعفری با اشاره به برگزاری کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان ها گفت: در این جلسه 5 طرح مورد بررسی قرار گرفت.

   رئیس کمیسیون اموراقتصادی و برنامه و بودجه شورای عالی استان ها خبر داد:

   برزه کار با اشاره به جلسه کمیسیون متبوع خود اظهارداشت: طرح اصلاح قانون حفظ و گسترش فضای سبز شهری امروز در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و با رای اکثریت اعضا مصوب شد.

   رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای عالی استان ها خبر داد:

   جعفری با اشاره طرح الحاق یک تبصره به قانون بازنشستگی جانبازان انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و معلولین عادی و شاغلان مشاغل سخت و زیان آور مصوب سال 67 گفت: بر اساس این تبصره مقرر شد آتش نشان ها که جزو شاغلان مشاغل سخت هستند با 20 سال خدمت بازنشسته شوند.

   بعدي        

                                                                                             

                                       تير 1399  
    
   هیچ رکوردی یافت نشد
    
    
    
    

   5.0.2.0
   V5.0.2.0