خدمات الکترونیک

   

   اخبار

   پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها گزارش می‌دهد:

   آتش‌سوزی در جنگل‌های زاگرس از منبع اختلاف نهادهای مسئول و استان‌های درگیر تغذیه می‌کند و تاکنون اقدامی جدی برای مهار آن صورت نگرفته است.

   نماینده استان هرمزگان در شورای عالی استان ها :

   دولت بودجه مناسبی را در راستای حفاظت و صیانت از محیط زیست ومنابع طبیعی در نظر بگیرد

   کیانوش جهانبخش با اشاره به آتش سوزی زاگرس گفت: دولت با یک تکلیف و با نگاه به خواست و مطالبه ی عمومی جامعه، بودجه مناسبی را در راستای حفاظت و صیانت از محیط زیست ومنابع طبیعی در نظر بگیرد.

   نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها:

   عاملی مقدم با بیان اینکه 50 درصد از کوه خائیز در استان خوزستان قرارداد گفت: متأسفانه این استان تاکنون هیچ همکاری و کمکی برای مهار آتش‌سوزی نکرده است.

   باوی گفت: در روستای غیزانیه که جمعیت آن به 3هزار نفر نمی‌رسد، ما 20 بیمار کرونایی داریم و حتی آب برای شستن صورت و دست هم وجود ندارد.

   فاطمی با اشاره وضعیت آتش سوزی در کوه­ سیاه استان بوشهر گفت: با توجه به ارتفاعات منطقه درگیر آتش ­سوزی نیازمند بالگرد هستیم.

   فاطمه قاسم‌پور نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با رئیس شورای عالی استان ها دیدار و گفت و گو کرد.

   مدیرعامل خبرگزاری تقریب با ارسال پیامی، ریاست علیرضااحمدی بر شورای عالی استان ها را تبریک گفت.

   دادبود شهردار گرگان طی پیامی انتخاب آقاملایی رئیس شورای اسلامی شهر گرگان به عنوان سخنگو و عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان‌های کشور را تبریک گفت.

   علیرضااحمدی گفت: جا به جایی مدیران به معنای عملکرد ضعیف آن ها نیست؛ بلکه در کشور باید چرخه مدیریتی چرخش داشته باشد تا از تمام ظرفیت ها استفاده شود.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استان ها در حکمی سید حسین صدری را به سمت سرپرست اداره کل امور استان های این شورا منصوب کرد.

   بعدي        

                                                                                             

                                       خرداد 1399  
    
   هیچ رکوردی یافت نشد
    
    
    
    

   5.0.2.0
   V5.0.2.0