پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

يکشنبه, 1 ارديبهشت 1398
  خدمات الکترونیک  آمار کلی
  آمار کل بازدید 1556663
  پربیننده ترین روز 1391/02/03
  آمار پر بيننده ترين روز 3021
  بازديد امروز 167
  بازديد ديروز 432

   

   اخبار

   نایب رئیس شورای اسلامی استان اردبیل تاکید کرد:

   نایب رئیس شورای اسلامی استان اردبیل بر لزوم بازنگری طرح‌های هادی روستایی در راستای مقابله با تهدیدات و بلایای طبیعی تاکید کرد.

   مراد حسین رضایی با تاکید بر لزوم توزیع عادلانه امکانات گفت: مسئولان و مدیران آنگونه که شایسته است رسیدگی نمی کنند و در برخی موارد نیز به صورت سلیقه ای عمل می کنند.

   امیری با اشاره به سیل اخیر جنوب استان کرمان گفت: بر اساس آمارهای موجود سیل اخیر بیش از چهار میلیارد و 300 میلیون تومان، خسارت به جنوب کرمان وارد کرده است.

   رئیس و نایب رئیس شورای عالی استانها با سفر به سه استان کشور از مناطق سیل‌زده بازدید می ‌کنند

   عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان‌ها گفت: طرح مدیریت یکپارچه شهری با تصویب در مجلس شورای اسلامی تا پایان دوره پنجم شورای شهر عملیاتی خواهد شد.

   بوچانی با تاکید بر همدلی و هم افزایی در شورای عالی استانها گفت: اگر توفیقی در شورای عالی استانها در قبل بوده به واسطه همدلی و هم افزایی بوده است و تداوم توفیقات نیز مستلزم همدلی و هم افزایی است.

   الویری در مراسم‌معارفه سرپرست جدید معاونت دولت، مجلس و امور كمیسیون های شورای عالی استان ها:

   رئیس شورای عالی استان ها در مراسم معارفه معاون جدید شورای عالی استان ها باتاکید بر ضرورت ایجاد همدلی و هم افزایی گفت: درصورتی که همدلی را باور داشته باشیم می توانیم از این همکاری یک پایلوتی ایجاد کنیم که در جاهای دیگر نیز کپی برداری شود.

   رئیس شورای عالی استان‌ها بابیان اینکه پیش‌ازاین شهر فروشی صورت گرفته که نمی‌خواهیم به آن روش ادامه دهیم، گفت: مطابق با علم روز، بهترین روش و متد برای اداره شهر این است که از تمرکزگرایی جلوگیری کرده و بخشی از امور به بخش خصوصی واگذار شود.

   جعفری بابیان اینکه برنامه‌ریزی جهت برگزاری مراسم روز شوراها از اولویت‌های کاری ما در اردیبهشت‌ماه است و باید تفاوتی بین شورایی که خدمت می‌کند و شورایی که کار انجام نمی‌دهد باشد.

   مهندس الویری طی حکمی محمدحسین بوچانی را به عنوان سرپرست معاون دولت، مجلس و امور کمیسیون های شورای عالی استان ها منصوب کرد.

   بعدي    
   مناسبت های سال 97
     ارديبهشت 1398  
    
   روزجهانی کارگر

   در 11 اردیبهشت

   ولادت حضرت قائم (عج) و جشن نیمه شعبان

   در یکم اردیبهشت

   ولادت امام حسن مجتبی (ع)

   در 30 اردیبهشت

   شهادت استاد مرتضی مطهری، روزمعلم

   در 12 اردیبهشت

    
    
    
    


   5.0.2.0
   V5.0.2.0