پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398
  خدمات الکترونیک  آمار کلی
  آمار کل بازدید 1567121
  پربیننده ترین روز 1391/02/03
  آمار پر بيننده ترين روز 3021
  بازديد امروز 180
  بازديد ديروز 346

   

   اخبار

   عضو هیات رئیسه شورای عالی استان ها خطاب به نمایندگان مجلس:

   ضیائی با بیان اینکه لایحه مدیریت یکپارچه شهری متضمن تأمین مصلحت و منفعت عمومی است، توضیح داد: تصویب این طرح پاسخی مثبت به سیاست‌های کلان نظام اداری کشور در جهت کوچک‌سازی و چابک سازی دولت است.

   شورای اسلامی استان لرستان طی نامه ای به مجمع نمایندگان مجلس استان متبوعشان :

   اعضای شورای اسلامی استان لرستان طی نامه ای به مجمع نمایندگان مجلس استان متبوعشان تاکید کردند: بدون شک تصویب لایحه مالیات برارزش افزوده در مجلس شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از نهادی عمومی و غیردولتی به نهاد دولتی تبدیل شده و با کسری بودجه سالانه بیش از 60 % مواجه خواهند شد و شوراهای اسلامی کشور نیز به مجموعه‌ای بی‌اختیار تبدیل خواهند گردید.

   موسوی زاده بابیان اینکه سیل محصولات 160 هزار هکتار از مزارع خوزستان را از بین برد گفت: در باقی مناطق که درگیر سیل نبودند محصولات باکیفیت و خوبی برداشت شده است.

   نماینده استان اردبیل در شورای عالی استان ها :

   ضیائی طی گفت و گویی با توجه به بارش های اخیر آخرین از وضعیت دریاچه ارومیه سخن گفت.

   طاها دشتی مطلق با اشاره به مصوبه طرح جامع مدیریت شهری گفت: با توجه به اینکه هم اکنون مصوبه فوق در مجلس شورای اسلامی شورای اسلامی در حال بررسی است؛ در جلسه هیات رئیسه تاکید شد که نمایندگان شورای عالی استان ها با نمایندگان مجلس حوزه انتخابیه خود در راستای تصویب این طرح رایزنی کنند.

   در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس که منجر به تصویب کلیات لایحه مالیات بر ارزش‌افزوده شد این کمیسیون با پیشنهاد‌ها شورای عالی استان‌ها مبنی بر عدم تبدیل عوارض به مالیات و حفظ حق تعیین عوارض برای شوراها موافقت شد.

   مهندس الویری در نامه‌ای با اشاره به در دستور کار بودن «طرح مدیریت شهری و روستایی» در صحن علنی مجلس از شوراها و شهرداران خواست تا برای تصویب کلیات این طرح با نمایندگان حوزه انتخابیه خود رایزنی کنند.

   جلسه اصلی کمیسیون سیاسی و دفاعی به ریاست وزیر اطلاعات و با محوریت بررسی پیشنهاد شورای عالی استان‌ها در خصوص اصلاح مواد (۷)، (۹) و (۱۱) «آیین‌نامه تشکل‌های مردم‌نهاد» ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ به میزبانی دفتر هیئت دولت برگزار شد.

   اعضای شورای اسلامی استان فارس در نامه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خواستار حمایت و تصویب طرح مدیریت یکپارچه شهری، شدند.

   موسوی بابیان این خبر که لایحه مدیریت یکپارچه شهری در هفته برنامه هفته جاری مجلس برای بررسی قرار دارد گفت: انتظار داریم کلیات این لایحه تصویب شود تا بعداً جزئیات آن موردبررسی قرار گیرد.

   بعدي    
     ارديبهشت 1398  
    
   روزجهانی کارگر

   در 11 اردیبهشت

   ولادت حضرت قائم (عج) و جشن نیمه شعبان

   در یکم اردیبهشت

   ولادت امام حسن مجتبی (ع)

   در 30 اردیبهشت

   شهادت استاد مرتضی مطهری، روزمعلم

   در 12 اردیبهشت

    
    
    
    

   5.0.2.0
   V5.0.2.0