خدمات الکترونیک

   

   اخبار

   نماینده استان خراسان شمالی در شورای عالی استان‌ها:

   فعالیت ادارات و بانک ها به شیوع ویروس کرونا کمک می کند

   شاکری با بیان اینکه فعالیت ادارات و بانک ها به شیوع ویروس کرونا کمک می کند گفت: دولت باید هرچه زودتر نسبت به تعطیلی ادارات و بانک ها اقدام کند و اگر تعطیلی ادارات و بانک ها جام زهر است باید برای جان مردم بی درنگ این جام را بنوشد.

   نماینده استان اردبیل در شورای عالی استان‌ها:

   پویا مجرد نماینده استان اردبیل در شورای عالی استانهای کشور بابیان اینکه امکانات بهداشتی و درمانی شهرستان پارس‌آباد جواب گوی نیاز مردم در شرایط عادی نیست اضافه کرد: اکنون‌که در شرایط بحرانی در مقابله با بیماری ویروس کووید ۱۹قرار داریم این کمبودها و ضعف شدید امکانات بهداشتی و درمانی بیشتر به چشم می‌آید.

   نماینده استان مازندران در شورای عالی استان‌ها:

   دولت به خانواده‌هایی که ضرر مالی دیده‌اند کمک مالی کند

   آقامیری بابیان اینکه همچنان وضعیت استان مازندران بحرانی و قرمز است از مردم ایران خواست سفرهای خود به این استان را به زمان دیگری موکول کنند.

   فرهاد رئیسی دهکردی، رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بیانیه‌ای صادر کرد

   رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری پیشنهاد کرد:

   رئیس کمیسیون آموزش، پژوهش و فناوری شورای عالی استان‌ها

   ضرورت هوشمند سازی شهرها بعد از پایان بحران کرونا

   رئیس کمیسیون آموزش، پژوهش و فناوری شورای عالی استان‌ها گفت: شهرهایی که در زمینه هوشمند سازی پیشرو بودند و بخشی از خدمات خود را برون‌سپاری کردند، طبیعتاً در مدیریت بحران کرونا پیروز شدند.

   کیانوش جهانبخش با انتقاد جدی از تصمیمات ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا گفت: این ستاد به صورت ملی دستوراتی را به استان ها ابلاغ می‌کند ولی وضعیت و شرایط هر استانی با استان دیگر متفاوت است. در این زمینه باید دست مسئولین استانی و مقامات استانی را باز بگذارند.

   نماینده استان مازندران در شورای عالی استان‌ها:

   نماینده مازندران در شورای عالی استان گفت: از رفت‌وآمدها در هیچ‌کدام از ورودی‌های استان جلوگیری نمی‌شود و تا جایی که خبردارم و دیده‌ام همگی آن‌ها آزاد هستند.

   به جهت حمایت از اصناف شهر اهر با توجه به رکود موجود در بازار به تبع وضعیت حاصل از شیوع کرونا ویروس، عوارض کسب و پیشه برای اصناف شهر طی 3 ماهه اول سال ١٣٩٩ شامل معافیت کلی شد.

   شورای اسلامی شهر اردبیل به پیشنهاد رئیس شورای اسلامی استان اردبیل مبلغ 350 میلیون تومان به دانشگاه علوم پزشکی استان کمک کرد.

   بعدي                                                                                                 

                                       فروردين 1399  
    
   هیچ رکوردی یافت نشد
    
    
    
    

   5.0.2.0
   V5.0.2.0