پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

چهارشنبه, 2 آبان 1397
  سامانه گزارشات مردمی


  خدمات الکترونیک  آمار کلی
  آمار کل بازدید 1504457
  پربیننده ترین روز 1391/02/03
  آمار پر بيننده ترين روز 3021
  بازديد امروز 12
  بازديد ديروز 333

   

   اخبار

   در جلسه مشترک سرپرست معاونت امور استان ها و مجامع شورای عالی استان ها، مسئول امور بانوان شورای عالی استان ها و مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران مقرر گردید همایش مجمع مشورتی بانوان شوراهای سراسر کشور با همکاری و مساعدت دفتر امور بانوان شهرداری تهران در آینده نزدیک برگزار می شود.

   اله یاری نقش زنان در مدیریت شهری را بسیار مهم دانست و عنوان کرد: باید نقش حساس زنان در ارتباط با بخش ها و فعالیت های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و فضایی شهر را به صورت جدی تر مورد توجه قرار داد.

   تشریح عملکرد یکساله شورای اسلامی استان تهران از زبان فخاری:

   الهام فخاری ضمن تشریح عملکرد یکساله شورای استان تهران گفت: ‌یکی از دستاوردهای مثبت شورای استان تهران تشکیل کارگروه مشترک با استانداری تهران بوده است و نماینده شورای استان نیز در شورای برنامه‌ریزی استان تهران که در استانداری برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت.

   رئیس شورای عالی استان ها با اشاره به جلسه مشترک تعدادی از نمایندگان شورای عالی استان ها با کمیسیون اقتصادی مجلس در زمینه بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده گفت: خوشبختانه با رایزنی های انجام شده توانستیم از حقوق شوراها، شهرداری ها و دهیاری ها دفاع کنیم و برخی از اختیارات از دست رفته شوراها در لایحه جدید را بازگردانیم.

   رئیس کمیسیون امور اقتصادی و برنامه و بودجه شورای عالی استانها:

   علیرضاایزدی با اشاره به جلسه شورای عالی استانها با کمیسیون اقتصادی مجلس جهت بررسی لایحه مالیات برارزش افزوده گفت: فرایند جلسه این شد که کمیته ای تشکیل شود تا اصلاحات مورد نظر در لایحه مالیات برارزش افزوده لحاظ شود.

   سعید دیلمقانی با اشاره به لایحه مالیات بر ارزش افزوده شوراها گفت: در جلسه شورای عالی استانها با کمیسیون اقتصادی مجلس مقرر شد این طرح پس از تصویب لایحه درآمدهای پایدار شهرداری ها، بررسی شود.

   در یکصدو پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر فردوس تصویب شد:

   در یکصد و پنجمین شورای اسلامی شهر فردوس مصوب گردید که شهرداری فردوس نسبت به تهیه و تدوین بانک اطلاعات جامع املاک شهرداری اقدام نماید.

   قانبیلی با اشاره به جلسه مشترک کمیسیون و اقتصادی مجلس و شورای عالی استان ها گفت: مقرر شد کمیته ای متشکل از اعضای کمیسیون شوراها، عمران و اقتصادی مجلس، نماینده شورای شهر تهران، نماینده شهرداری و چند نفر از اعضای شورای عالی استان ها برای بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده تشکیل شود.

   رئیس شورای استان اردبیل گفت: در دوره پنجم شوراهای اسلامی در مجموع در استان اردبیل 3 هزار و 268 نفر وارد پارلمان‌های محلی شدند.

   رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به قانون تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و مالی سال 96 تا پایان مهر ماه 97 شهرداری تهران تنها 48 ساعت فرصت دارد 700 میلیارد تومان اوراق مشارکت را وصول کند .

   بعدي    

   مناسبت های سال 97
     رویدادهای جاری  
    
   شهادت امام رضا (ع)

   از 1/8/1397 تا 30/8/1397
   در 17 آبان

   رحلت رسول اکرم (ص) شهادت امام حسن مجتبی (ع)

   از 1/8/1397 تا 30/8/1397
   در 16 آبان

   شهادت امام حسن عسکری (ع)

   از 1/8/1397 تا 30/8/1397
   در 25 آبان

   تسخیر لانه جاسوسی - روز دانش آموز

   از 1/8/1397 تا 30/8/1397
   در 13 آبان

   اربعین حسینی

   از 1/8/1397 تا 30/8/1397
   در 8 آبان

    
    
    
    


   5.0.2.0
   V5.0.2.0