پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

شنبه, 31 فروردين 1398
  خدمات الکترونیک  آمار کلی
  آمار کل بازدید 1556067
  پربیننده ترین روز 1391/02/03
  آمار پر بيننده ترين روز 3021
  بازديد امروز 2
  بازديد ديروز 196

   

   اخبار

   الویری در مراسم‌معارفه سرپرست جدید معاونت دولت، مجلس و امور كمیسیون های شورای عالی استان ها:

   رئیس شورای عالی استان ها در مراسم معارفه معاون جدید شورای عالی استان ها باتاکید بر ضرورت ایجاد همدلی و هم افزایی گفت: درصورتی که همدلی را باور داشته باشیم می توانیم از این همکاری یک پایلوتی ایجاد کنیم که در جاهای دیگر نیز کپی برداری شود.

   رئیس شورای عالی استان‌ها بابیان اینکه پیش‌ازاین شهر فروشی صورت گرفته که نمی‌خواهیم به آن روش ادامه دهیم، گفت: مطابق با علم روز، بهترین روش و متد برای اداره شهر این است که از تمرکزگرایی جلوگیری کرده و بخشی از امور به بخش خصوصی واگذار شود.

   جعفری بابیان اینکه برنامه‌ریزی جهت برگزاری مراسم روز شوراها از اولویت‌های کاری ما در اردیبهشت‌ماه است و باید تفاوتی بین شورایی که خدمت می‌کند و شورایی که کار انجام نمی‌دهد باشد.

   مهندس الویری طی حکمی محمدحسین بوچانی را به عنوان سرپرست معاون دولت، مجلس و امور کمیسیون های شورای عالی استان ها منصوب کرد.

   کرکه آبادی بابیان اینکه قانون‌گذار شوراها را به‌عنوان یکی از چرخ های اصلی اداره کشور در ساختار سیاسی پیش‌بینی کرده است گفت: اما متأسفانه ما نتوانستیم به‌درستی از آن استفاده کنیم و به همین دلیل بیشتر به شکل یک مفهوم فانتزی برای مسئولان کشور نمود دارد.

   نخستین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی استان زنجان پیرامون توسعه و عمران روستایی و نیز تفاهمنامه شورای عالی استان ها با بنیاد مسکن برگزار شد.

   آقامیری بابیان اینکه یکی از مهم‌ترین راه‌های نجات اقتصاد کشور حذف دلال‌ها و واسطه‌ها است، گفت: اگر دولت و دستگاه قضا بتوانند این مافیا را شناسایی کرده و با آن‌ها برخورد کنند تولیدکننده به تولید بیشتر مشتاق‌تر شده و مصرف‌کننده نیز به سمت استفاده از کالای ایرانی خواهد رفت و این سیکل سبب رونق تولید خواهد شد.

   جلسه تودیع و تقدیر از معاونت اجرایی اداری شورای عالی استان ها عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد.

   سید علی اکبر فاطمی از درگذشت دکتر حسینی جلال پور شاعر و ادیب بوشهری مصحح و گردآورنده دیوان محمد خان دشتی خبر داد.

   نماینده گلستان در شورای عالی استان ها از تخریب 17 هزار خانه در این استان خبر داد و گفت: در بسیاری از مناطق استان گلستان به خصوص گمیشان و آق قلا به دنبال سیل اخیر انباشت گل و لای زیاد داریم از مسئولان می خواهیم که پاکسازی این مناطق سیل زده از گل و لای در اولویت باشد.

   بعدي    
   مناسبت های سال 97
     فروردين 1398  
    
   ولادت سالار شهیدان، امام حسین(ع) و روز پاسدار

   در 19 فروردین

   ولادت امام زین العابدین (ع)

   در 21 فروردین

   ولادت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز

   در 20 فروردین

   مبعث رسول اکرم

   در 14 فروردین

   روز طبیعت

   در 13 فروردین

   روز جمهوری اسلامی ایران

   در 12 فروردین

   وفات حضرت زینب سلام الله علیها

   در 2 فروردین

   جشن نوروز/جشن سال نو

   در یکم فروردین

    
    
    
    


   5.0.2.0
   V5.0.2.0