شنبه, 18 مرداد 1399
نماینده استان خراسان رضوی در شورای عالی استان ها:
كشاورزی، قصه پر غصه این روزهای كشور
۲۱۱۴۲
 ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ 
۱۱:۲۴:۱۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی گفت: کشاورزی یکی از مهم‌ترین صنایع در صنایع مادر کشور است و نیازمند توجه و سیاست گذاری های ویژه ای است.

علی محمد الهیاری رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی در جلسه کمیسیون کشاورزی، انرژی، صنعت و معدن شورای اسلامی استان خراسان رضوی که با حضور رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی، مدیر محترم امور سرمایه گذاری جهاد کشاورزی و رئیس محترم نظام صنفی خراسان رضوی برگزار شد، گفت: قصه پر غصه کشور ما حوزه کشاورزی است. چون به میزان اهمیتی که دارد به این صنعت استراتژیک توجه نمی شود.

او افزود: متاسفانه شاهد بودیم در مجلس قبل کمیسیون کشاورزی متقاضی نداشت و حتی به تعداد نفرات قانونی نرسید و این در حالی است که کشاورزی است و باید مورد اهتمام ویژه مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

عضو شورای عالی استان ها ادامه داد: می توان با ظرفیت تشکل های صنفی در برنامه بودجه وارد شد و مشکلات و نیاز ها و چالش های کشاورزی را در بودجه پیش بینی کرد.

الهیاری بیان کرد: عدم اشراف ما به ظرفیت های قانونی که در اختیار شوراهاست، باعث به وجود آمدن برخی از مشکلات این روزهای صنعت کشاورزی و کشاورزان است.

او تصریح کرد: ما همیشه فقط طرح مشکل می کنیم و هیچ وقت حل مشکل نمی کنیم و تلاش ما بر این است که از این پس با استفاده از ظرفیت ها و امکانات موجود به حل چالش های کشاورزی بپردازیم.

 

انتهای پیام/2

 


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0