شنبه, 18 مرداد 1399
رئیس شورای استان سمنان با استاندار سمنان دیدار و گفت و گو كرد
۲۱۱۴۱
 ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ 
۱۱:۱۲:۴۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

عباس آل بویه رئیس شورای اسلامی استان با علیرضا آشناگر استاندار سمنان دیدار و گفت و گو کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، عباس آل بویه رئیس شورای اسلامی استان با علیرضا آشناگر استاندار سمنان دیدار و گفت و گو کرد.

 

در این دیدار رئیس شورای اسلامی استان ضمن ارائه گزارش عملکرد این شورا در دوره پنجم و جلسات مجامع مشورتی شهرها، شهرستان ها و بخش­ها به برخی از مسائل و مشکلات شوراها و شهرداری­های استان از قبیل دفن پسماند استان مازندران در نزدیکی حریم روستای فولاد محله، پیگیری و تسهیل مسائل مربوط به خیرین در استان، زمین­های مسکن مهر در استان، درجه بندی دهیاری، بودجه ریزی و حسابرسی شهرداری­ها و دهیاری­ها، اشتغال برخی از دهیاران استان در دستگاه­های دولتی، آب گرم سمنان، وضعیت مهاجرین و اتباع بیگانه در شهرستان­های استان، تغییر کاربری زمین های کشاورزی و باغی به مسکونی در شهرها، استرداد مالیات و... اشاره کرد.

 

 آل­بویه در خواست روسای شورای بخش ها برای عضویت در شورای برنامه ریزی شهرستان را مطرح کرده و همچنین پیشنهاد داد: در راستای استفاده از ظرفیت و پتانسیل آنها در بحث سرمایه گذاری و توسعه گردشگری برای استان سمنان نشست مشترکی با شهرداران مراکز استان¬های همجوار و روسای شورای استان-ها برگزار شود.

 

همچنین استاندار استان ضمن ابراز خرسندی از فعالیت­های شوراها در استان و پیشنهادات شورای استان و برگزاری جلسات استانی با روسای شورای شهرها و بخش­ها به مسائل مطرح شده پاسخ داد و با برگزاری نشست مشترک استان های همجوار به منظور تقویت و توسعه سرمایه گداری در استان و گردشگری موافقت نمود.

پایان پیام/1


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0