شنبه, 18 مرداد 1399
نماینده استان لرستان در شورای عالی استانها :
شهردار خرم آباد در حال تحقق مطالبه ۴۰ساله مردم است
۲۱۱۳۹
 ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ 
۱۲:۲۲:۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

علی محمد صالحی نسب عملکرد شهرداری خرم آباد را تشریح کرد و  گفت: اقدامات بزرگی که مطالبه ۴۰ساله مردم خرم آباد است شهرداری در حال تحقق بخشیدن است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، علی محمد صالحی نسب نماینده استان لرستان در شورای عالی استان ها با اشاره به عملکرد شهرداری خرم آباد با بیان اینکه فعالیت در شرایط فعلی تحریم و شیوع ویروس کرونا سخت است. هر مدیری بتواند وضع موجود را مدیریت کند شاهکار کرده است و اظهارداشت: خوشبختانه شهردار فعلی خرم آباد نه تنها وضع موجود را حفظ کرده بلکه اقدامات بزرگی که مطالبه ۴۰ساله مردم خرم آباد است را دارد تحقق می بخشد.

وی گفت: به عنوان مثال، حل و فصل پادگان۰۷ارتش در دستور کار شهردار قرار دارد که بزودی منجر به تخلیه آن خواهد شد و از محل در آمدهای آن معبر انقلاب که به یک مطالبه عمومی تبدیل شده بازگشایی خواهدشد.

نماینده استان لرستان در شورای عالی استان ها ادامه داد: بازگشایی کامل باند کندرو بلوار بهارستان با احدث پل ماسور و همچنین بلوار ولایت با توافق و تخریب ساختمان های در حریم  نیز در دستور کار شهردار قرار دارد که در آینده نزدیک این اتفاق رخ خواهد داد و این ها در نوع خودش اقدامات بزرگی هستند که منجر به بازگشایی معابر کندرو بلوارهای اصلی شهر خواهند شد.

صالحی نسب در ادامه تاکید کرد: در بحث مبلمان شهری بازسازی پل صفوی و همچنین  عملیات اجرایی۲۳پروژه خسارت دیده از سیل با جذب ۸۰درصد اعتبارات در حال اتمام است که در این بخش شهرداری خرم آباد رتبه اول استان را در بین دستگاه های اجرایی کسب کرده است.

صالحی نسب، سلامت نفس، نجابت، خویشتن داری، سعه صدر، چشم و دست پاکی و خصوصیات فردی شهردار خرم آباد را که زبانزد عام و خاص است را نقطه قوت مدیریت شهری مرکز استان برشمرد و همین ها را از مباحثی عنوان کرد که باعث شده آرامش بر مجموعه شهرداری حاکم باشد و در ادامه افزود: درعین حال سئوال اعضای شورا از شهردار حق مسلم آنان است. لکن به نظر می رسد ادامه عمر این شورا با شهردار فعلی به صرفه و به صلاح شهر و شهروندان باشد.

عضوشورای شهرخرم آباد در ادامه مطلب فوق با تاکید بر اینکه این مهم مستلزم همدلی، همفکری و همراهی اعضای شورای شهر با مدیریت فعلی شهر خرم آباد است یادآورشد: خوشبختانه مدیریت ارشد استان و نهادهای نظارتی در وضعیت فعلی از عملکرد شهردار رضایت دارند که نقطه قوت مدیریت شهری خرم آباد محسوب می شود.

 

انتهای پیام/2

 


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0