شنبه, 18 مرداد 1399
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در جلسه با مدیریت شهری:
شورا و شهرداری نقش كلیدی و اول را در مدیریت شهر داشته باشد | برای اصلاح قوانین آماده همكاری هستیم
۲۱۱۳۶
 ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ 
۹:۵۹:۵۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

نماینده مردم قزوین در مجلس شوراي اسلامي بار دیگر از آمادگی برای حل مشکلات و تعارضات با نهادها خبر داد و گفت: در حوزه اصلاح قوانین و مشکلات جانبی در بخش های مختلف آمادگی داریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، لطف اله سیاهکلی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در نشست هم اندیشی با مدیران مجموعه مدیریت شهری طی سخنانی اظهار داشت: باید شورا و شهرداری نقش کلیدی و اول را در مدیریت شهر داشته باشد و سایر دستگاهها کمک و همراهی لازم را با این مجموعه به عمل بیاورند؛ اما در این مسیر ایراداتی وجود دارد که مانع انجام کارها به درستی می شود که باید رفع شود.

وی با تاكيد بر همكاري برخي نهادها با مجموعه مديريت شهري گفت: بارها گفته شده که وقتی قرار است طرحی در شهر اجرا شود، نظرات و مطالبات ساکنین محلات باید در اولویت قرار گیرد؛ درحالی که ما در تصمیم گیری ها مردم را شریک نمی دانیم.

سیاهکلی همچنین در خصوص ساماندهی ورودی های شهر خاطرنشان کرد: ورودی های شهر قزوین وضعیت نامناسبی دارد و باید در این راستا اقدامات اساسی صورت گیرد.

وی تصریح کرد: آمادگی داریم مشکلات موجود درشهر را با تشکیل جلسات و کارگروه های مختلف با دستگاه های اجرایی حل کنیم.

سیاهکلی با ابراز تاسف از اینکه به نیروهای ارزشمند در استان بی توجه هستیم، افزود: قزوین نیروهای ارزشمند بسیاری دارد و باید به این شخصیتها احترام  گذاشت و آنان را تکریم کرد.

وی تاکید کرد: نباید اجازه دهیم سرمایه گذاران با تنگ نظری از استان فرار کنند.

نماینده مردم قزوین در مجلس شوراي اسلامي بار دیگر از آمادگی برای حل مشکلات و تعارضات با نهادها خبر داد و گفت: در حوزه اصلاح قوانین و مشکلات جانبی در بخش های مختلف آمادگی داریم.

وی خاطرنشان کرد: مجلس هم با شروع به کار کمیسیون ها در باب اقتصاد و معیشت مردم وارد میدان شده و بنده نیز در کمیسیون صنعت در بحث ساماندهی وضعیت خودرو تمام تلاش خود را به كار مي گيرم.

 

انتهای پیام/2

 


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0