پنج‌شنبه, 19 تير 1399
نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان‌ها درخواست کرد:
امهال وام‌های زلزله‌زدگان كرمانشاه یك سال دیگر تمدید شود | مردم زلزله‌زده توان پرداخت اقساط وام‌ها را ندارند
۲۰۸۶۳
 ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ 
۱۳:۵۲:۵۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

کیومرث خزلی نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان‌ها در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها با اشاره به وضعیت نامناسب زلزله‌زدگان استان کرمانشاه گفت: پس از زلزله 21 آبان 1396 کرمانشاه مشکلات بسیار زیادی برای ساکنان مناطق زلزله‌زده رخ داده است.

 

وی افزود: متأسفانه به دلیل تورم زیاد بازسازی منازل تخریب‌شده به‌کندی انجام می‌شود و این مسئله نیز مشکلات را دوچندان کرده است.

 

نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان‌ها اضافه کرد: از ماه‌ها نخستین سال 1398 برخی از مسئولین قول‌هایی مبنی بر تمدید یک سال دیگر امهال وام‌های زلزله‌زدگان را دادند که متأسفانه تاکنون انجام نشده است.

 

خزلی ادامه داد: بر همین مبنا بسیاری از مردم بر اساس این قول‌ها اقساط وام‌ها را پرداخت نکرده‌اند که برای آن‌ها جریمه دیرکرد صادر شده است این در حالی است که مردم حتی توان پرداخت اقساط خود وام‌ها را هم ندارند. اما مسئولین تاکنون در رد یا تائید این اظهارات سخنی نگفته‌اند و همچنان بی‌تفاوت به مسئله هستند.

 

نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان‌ها در پایان از مسئولان امر درخواست کرد هرچه سریع‌تر نسبت به تمدید دوباره امهال وام‌ها اقدام کنند چراکه زلزله‌زدگان مشکلات مالی زیادی دارند و به‌صورت واقعی از توان بازپرداخت وام‌ها عاجزند.

پایان پیام/1


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0