شنبه, 18 مرداد 1399
سرپرست مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها خبر داد:
برگزاری دوره آموزشی شناخت وچگونگی مقابله با ویروس كووید۱۹ از طریق ویدئوكنفرانس
۲۰۸۳۷
 ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ 
۱۲:۴۸:۵۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مرادی از برگزاری دوره آموزشی شناخت وچگونگی مقابله با ویروس کووید۱۹ از طریق ویدئوکنفرانس در تاریخ ۲۱ اردیبهشت سال جاری خبر داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، کمال مرادی سرپرست مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها با اعلام خبر برگزاری دوره آموزشی شناخت وچگونگی مقابله با ویروس کووید۱۹ از طریق ویدئوکنفرانس اظهار داشت: با توجه به اهمیت دسترسی راحت‌تر به منابع علمی روز و بهینه کردن هزینه‌ها و نیز مدیریت منابع موجود باهدف دستیابی به بالاترین سطح از اثربخشی و کیفیت، مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها اقدام به برگزاری سلسله دوره‌های آموزشی الکترونیکی با ارائه دکترحمیدچوبینه مدیرعامل شرکت شهرسالم شهرداری تهران، دکترشریفی معاونت درمان و دکتر روشنی رئیس اورژانس این شرکت از طریق سیستم ویدئوکنفرانس نموده است.

 

وی در خصوص زمان و چگونگی ثبت‌نام در دوره مذکور گفت: این دوره در روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت  از ساعت ۱۰ صبح در محل سالن کنفرانس ساختمان شماره ۲ شورای عالی استان­ها شروع خواهد شد و متقاضیان شرکت در دوره مذکور اعم از اعضای شورای شهر، ‌کارکنان و کارشناسان شوراها جهت ثبت‌نام می‌توانند حداکثر تا ساعت ۷ صبح روز شنبه ۲۰ اردیبهشت ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها به آدرس  http://www.shoraha.org.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند تا زمینه حضور آن‌ها از طریق اداره فناوری و اطلاعات فراهم شود.

 

مرادی اظهار داشت: نظر به اینکه دوره به‌صورت ویدئوکنفرانس برگزار خواهد شد متقاضیان جهت شرکت در دوره باید به اینترنت پرسرعت ADSL) ، 3 G، 4(G  و  رایانه یا لپ‌تاپ مجهز به دوربین، میکروفن و Speaker مجهز باشند. در صورت وجود محدودیت در تجهیزات امکان بهره‌برداری از دوره تنها در صورت مجهز بودن متقاضیان به اینترنت با شرایط فوق و یک دستگاه تلفن همراه هوشمند نیز میسر است.

 

گفتنی است سرفصل‌های این دوره عبارت‌اند از:

۱.شناخت ویروس کووید۱۹

۲.علائم ونشانه های بیماری

۳.روشهای انتقال وسرایت بیماری

۴.گروه های آسیب پذیر دراپیدمی بیماری

خاطرنشان می‌سازد جهت رفع ابهامات در خصوص نحوه شرکت در دوره و اطلاع از تجهیزات لازم می‌توانند با همکاران اداره فناوری اطلاعات شورای عالی استان‌ها با تلفن شماره 02188801704 در ارتباط باشند.

پایان پیام/1


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0