دوشنبه, 12 خرداد 1399
به پیشنهاد رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر اهر:
معافیت سه ماهه اصناف اهر از پرداخت عوارض كسب و پیشه| اختصاص بودجه جشنواره نوروز ۹۹ شهر اهر به كمیته مبارزه با كرونا
۲۰۶۷۰
 ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ 
۱۲:۱:۳۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به جهت حمایت از اصناف شهر اهر با توجه به رکود موجود در بازار به تبع وضعیت حاصل از شیوع کرونا ویروس، عوارض کسب و پیشه برای اصناف شهر طی 3 ماهه اول سال ١٣٩٩ شامل معافیت کلی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، شورای اسلامی شهر اهر در روز سه شنبه بیستم اسفند ماه سالجاری پس از بررسی وضعیت شهر به پیشنهاد بهبود جعفری رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی پیرامون عوارض کسب و پیشه برای اصناف شهر پرداخت.

 پس از طرح و موافقت در صحن شورا مقرر شد به جهت حمایت از اصناف شهر با توجه به رکود موجود در بازار به تبع وضعیت حاصل از شیوع کرونا ویروس، عوارض کسب و پیشه برای اصناف شهر طی 3 ماهه اول سال ١٣٩٩ شامل معافیت کلی شود. این مصوبه پس از تصویب جهت اجرا به شهرداری ابلاغ شد.

همچنین در این جلسه و مجددا به پیشنهاد رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر، با توجه به اینکه به دلیل وضعیت موجود امکان برگزاری جشنواره نوروز مقدور نیست قسمتی از بودجه تعریفی برای این جشنواره به جهت اهمیت جان شهروندان و جلوگیری از انتقال و شیوع بیماری کرونا ویروس صرف مقابله با این بیماری شود که طی جلسه ۹۸/۱۲/۲۰  مقرر گردید به مقدار لازم کلر خریداری و در ضد عفونی شهر به کار رود.

 

انتهای پیام/2


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0