پنج‌شنبه, 19 تير 1399
سرپرست مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها خبر داد:
برگزاری دوره آموزشی بازآفرینی و مدیریت شهری از طریق ویدئوكنفرانس
۲۰۶۲۰
 ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ 
۱۳:۵۱:۴۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مرادی از برگزاری دوره آموزشی بازآفرینی و مدیریت شهری از طریق ویدئوکنفرانس در تاریخ 10 اسفند سال جاری خبر داد.

 

کمال مرادی سرپرست مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها با اعلام خبر برگزاری دوره آموزشی بازآفرینی و مدیریت شهری از طریق ویدئوکنفرانس اظهار داشت: با توجه به اهمیت دسترسی راحت‌تر به منابع علمی روز و بهینه کردن هزینه‌ها و نیز مدیریت منابع موجود باهدف دستیابی به بالاترین سطح از اثربخشی و کیفیت، مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها اقدام به برگزاری سلسله دوره‌های آموزشی الکترونیکی (‌با اعطاء گواهینامه آموزشی) بانوان بازآفرینی و مدیریت شهری با ارائه دکتر پویا خداوردی از طریق سیستم ویدئوکنفرانس نموده است.

 

وی در خصوص زمان و چگونگی ثبت‌نام در دوره مذکور گفت: این دوره در روز شنبه دهم اسفندماه جاری از ساعت ۱۰ صبح در محل سالن کنفرانس ساختمان شماره ۲ شورای عالی استان­ها شروع خواهد شد و متقاضیان شرکت در دوره مذکور اعم از اعضای شورای شهر، ‌کارکنان و کارشناسان شوراها جهت ثبت‌نام می‌توانند حداکثر تا ساعت ۷ صبح روز پنجشنبه هشتم اسفند ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها به آدرس http://www.shoraha.org.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند تا زمینه حضور آن‌ها از طریق اداره فناوری و اطلاعات فراهم شود.

 

مرادی اظهار داشت: نظر به اینکه دوره به‌صورت ویدئوکنفرانس برگزار خواهد شد متقاضیان جهت شرکت در دوره باید به اینترنت پرسرعت (ADSL، 3 G، 4G یا ) رایانه یا لپ‌تاپ مجهز به دوربین، میکروفن و Speaker مجهز باشند. در صورت وجود محدودیت در تجهیزات امکان بهره‌برداری از دوره تنها در صورت مجهز بودن متقاضیان به اینترنت با شرایط فوق و یک دستگاه تلفن همراه هوشمند نیز میسر است.

 

گفتنی است سرفصل‌های این دوره عبارت‌اند از:

-بازآفرینی شهری و مدیریت جریان زندگی

-مرور رویکردهای برنامه‌های نوسازی در ایران

-ضرورت تغییر رویکرد در مدیریت و برنامه‌های احیای نوسازی و بهسازی شهری

-بازآفرینی شهری محرکه‌های توسعه

-مدیریت استراتژیک شهر در تعامل با بازآفرینی شهری

 

خاطرنشان می‌سازد جهت رفع ابهامات در خصوص نحوه شرکت در دوره و اطلاع از تجهیزات لازم می‌توانند با همکاران اداره فناوری اطلاعات شورای عالی استان‌ها با تلفن شماره 02188801704 در ارتباط باشند.

پایان پیام/


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0