چهارشنبه, 20 فروردين 1399
نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها مطرح کرد:
مناطق دشت یاری و زرآباد سیستان و بلوچستان نیازمند دست یاری هموطنان | برگزاری جلسه شورای اداری با حضور رئیس مجلس
۲۰۵۰۰
 ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ 
۱۵:۰:۲۳

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

امیرحمزه قادری از برگزاری جلسه شورای اداری سیستان و بلوچستان با حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در چابهار خبر داد.

امیرحمزه قادری نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها با اشاره به وضعیت استان متبوعش اظهارداشت: در این هوای بسیار سرد برخی از مردمان، کودکان و زنان هنوز در محاصره آب هستند و به وسیله قایق و بالگرد به آن ها امداد رسانی می شود.

وی با بیان اینکه ارتباط جاده ای با چندین شهرستان برقرار نیست گفت: ضمن تقدیر و تشکر از هلال احمر و نیروهای امدادی؛ باید گفت این نهادها با شرایط سختی در حال خدمات رسانی هستند و در این راستا امکانات کم استانی جوابگو نیست از پایتخت و سایر شهرها درخواست داریم در این راستا اقدامات لازم را انجام دهد.

نماینده استان سیستان وبلوچستان همچنین در ادامه از برگزاری جلسه شورای اداری سیستان و بلوچستان با حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در چابهار خبر داد و بیان کرد: از استاندار محترم جهت این هماهنگی با رئیس مجلس تشکر می کنم. امید می رود تصمیماتی اخذ شود که هر چه سریعتر این مشکل مرتفع شود.

قادری در ادامه با اشاره به خسارات وارد شد تصریح کرد: بیشترین خسارت ها به زیر ساخت ها بوده است. محصول موز آماده برداشت بود که در اثر سیل از بین رفت.

به گفته وی؛ مناطق دشت یاری و زرآباد نیاز مند دست یاری هموطنان هستند.

انتهای پیام/2

 

 


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0