دوشنبه, 12 خرداد 1399
انتقاد نایب رئیس شورای اسلامی استان خوزستان از فرماندار “اندیکا”
شاهد بی توجهی به روسای شوراهای اسلامی بخش ها و شهرهای اندیكا هستیم
۱۹۲۷۸
 ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ 
۱۰:۵:۴۸

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۱

 قاسمی اظهارداشت: متاسفانه از زمان تصدی فرماندار اندیکا شاهد بی توجهی  از جانب ایشان نسبت به شوراها هستیم که منجر به گلایه و شکایات از ایشان شده است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، قاسمی نائب رئیس شورای اسلامی استان خوزستان اظهارداشت: چرا از روسای شورای اسلامی بخش ها و شهرهای اندیکا در جلسات دعوت نمی شود؟ چرا این صندلی که برای ارایه مطالبات مردم در جلسات اداری گذاشته و قانونی است باید خالی باشد.؟ امروزه روسای شوراها از این مساله شاکی و معترض هستند.

وی گفت: چرا زمانی که مدیران کل استانی به اندیکا دعوت می شوند نباید از شوراها که نماد و چکیده مطالبات مردم هستند دعوت به عمل آید. با این نوع نگاه و عمل روح دموکراسی و جمهوریت نظام مقدس اسلامی در مردم خشکیده می شود. بی اعتمادی و دلسردی برای حضور پر شور مردم در انتخابات شکل می گیرد .امروزه همه شاهد برخی نشست های محرمانه که نوعی تبلیغات انتخاباتی محسوب می شود، هستند .

نائب رئیس شورای اسلامی استان خوزستان تصریح کرد: امروزه درد مردم اندیکا بی کپسولی و بی آبی و عده ای بی آرد ونان و خوراک دام ناشی از فقط بهره برداری های سیاسی و انتخاباتی چه در سطح استان و شهرستان هستیم

قاسمی افزود: بر اساس اصل هفتم قانون اساسی که شوراها از ارکان تصمیم گیری در امور مملکت هستند؛ عملکرد قانونی و عدالت محور را از استاندار محترم خوزستان و فرماندار محترم اندیکا خواهانیم .

 

انتهای پیام/2


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0