پنج‌شنبه, 19 تير 1399
توسط نماینده استان خوزستان در شورای عالی استان ها صورت گرفت:
تشریح برخی از مشكلات شهر رود زرد رامهرمز استان خوزستان
۱۹۲۷۴
 ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ 
۱۱:۴۷:۴۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مشکلات زیر ساختی، جاده ای و کشاورزان از مشکلاتی بود که حفیظ اله مهمدی در تشریح برخی از مشکلات شهر رودزرد رامهرمز به آن اشاره کرد.

حفیظ اله مهمدی نماینده استان خوزستان در شورای عالی استان ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها با اشاره به مشکلات شهر رود زرد رامهرمز اظهارداشت: با توجه به اینکه بخش رود زرد رامهرمز یک  سالی هست شهرشده است ولی هیچ گونه اداراتی در این شهر به جز شرکت گاز وجود ندارد. بعد از مدت ها پیگیری ها صورت گرفته از بخش به شهر ارتقا پیدا کرده است ولی همچنان مشکلات گذشته را دارد .

وی گفت: این شهر نیاز به ایجاد شهرداری دارد و برای ایجاد زیر ساخت های لازم و برای ورودی و خروجی های شهر نیازمند بودجه است.

نماینده استان خوزستان در شورای عالی استان ها افزود: جاده های مواصلاتی این شهر بسیار پرپیچ و خم، باریک و خطرناک است که نیازمند بودجه کافی و رسیدگی مسئولین ذی ربط است.

مهمدی درمانگاه شبانه روزی را نیاز مبرم مردم شهر رودزرد و روستاهایش برشمرد و در ادامه با اشاره به مشکل کشاورزان شهر رودزرد و روستاهای همجوار  بیان کرد: زمین های کشاورزی شهر رود زرد نیازمند کانال های  کشاورزی است. که هنوز 90 درصد کانال ها به صورت سنتی و قدیمی می باشد که باید به صورت مکانیزه کردن آنها اقدام کرد.

مهمدی افزود: شهر رودزرد و روستاهایش 6 تا کانال کشاورزی دارد که باید درست و عملیاتی شوند . از وزیر محترم جهاد کشاورزی و استاندارمحترم خوزستان درخواست داریم که به فکر جامعه کشاورز باشند.

انتهای پیام/2


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0