يکشنبه, 4 اسفند 1398
عباس افتخاری خبرداد:
بازنگری قانون حفظ و گسترش فضای سبز شهری در كمیسیون سلامت، محیط زیست، خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان ها
۱۹۲۰۳
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ 
۱۶:۵۱:۵۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست، خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان ها گفت: بحث قانون حفظ و گسترش فضای سبز شهری و آئین نامه اجرایی آن در جلسه با کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران بررسی می شود.

عباس افتخاری رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست، خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها با اشاره به جلسه کمیسیون متبوعش که پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) برگزار شد، اظهارداشت: در بیست و سومین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها در این کمیسیون جلسه مشترکی با کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران داشتیم.

وی گفت: در این جلسه بحث قانون حفظ و گسترش فضای سبز شهری و آئین نامه اجرایی آن را به تبادل نظر گذاشتیم. با توجه به اینکه قانونی که در این زمینه است مربوط به سال 88 است ایرادات آن برطرف شود. و باعنایت به اینکه قانون فوق دارای کاستی ها و ایراداتی است کمیته ای مرکب از 2 کمیسیون و سازمان های ذی نفع مانند سازمان حفاظت از محیط زیست تشکیل شود.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست، خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان ها افزود: همچنین مقرر شد" در نهایت با کمک سایر کمیسیون و با فراخوان به سایر شوراهای اسلامی سراسر کشور جمع بندی شود یک طرح جامع را به صحن علنی شورای عالی استان ها ارسال کنیم و نهایتا جهت سیر مراحل قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال شود.

 

انتهای پیام/2


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0