يکشنبه, 4 اسفند 1398
حمداله بیگی مطرح کرد:
تصویب بخشنامه بودجه سال ۹۹ شهرداری های سراسر كشور در كمیسیون امور اقتصادی، برنامه و بودجه شورای عالی استانها
۱۹۱۹۹
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ 
۱۴:۵۹:۱۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس کمیسیون امور اقتصادی، برنامه و بودجه شورای عالی استان ها از تصویب بخشنامه بودجه سال ۹۹ شهرداری های سراسر کشور در کمیسیون متبوعش خبر داد.

حمداله بیگی نماینده رئیس کمیسیون امور اقتصادی، برنامه و بودجه شورای عالی استان ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها با اشاره به جلسه کمیسیون متبوعش که پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) برگزار شد، اظهارداشت: طرح بودجه شهرداری های کشور و طرح مدیریت پسماند شهری و طرح پایان های مرزی در این جلسه مورد موافقت اعضای کمیسیون قرار گرفت.

وی با بیان اینکه طرح اصلاح تبصره یک ماده 25 در جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه رای نیاورد، گفت:  طرح استفساریه رسیدگی دیوان به منابع غیر عمومی شهرداری ها و دهیاری با پیشنهاداتی مورد موافقت قرار گرفت.

رئیس کمیسیون امور اقتصادی، برنامه وبودجه شورای عالی استان ها با اشاره به طرح بودجه شهرداری های کشور بیان کرد: کمیسیون در خصوص این طرح جلسه فوق العاده ای تشکیل داد و پیشنهاداتی به سازمان شهرداری ها و وزارت کشور ارائه کرد.

حمداله بیکی در ادامه مطلب فوق تصریح کرد: از جمله بودجه شوراها که در بودجه شهرداری ها از طریق ماده 16 و 17 است . با توجه به اینکه هم اکنون این بودجه برای انجام کارهای شورایی کفایتی نمی کند با کار کارشناسی شده و به صورت دقیق و با محاسبه کامل توسط این کمیسیون بررسی و به وزارت کشور و سازمان شهرداری ها پیشنهاداتی داده شد.

 

انتهای پیام/2


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0