يکشنبه, 4 اسفند 1398
رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها:
طرح تخصیص درصدی از فعالیت پایانه‌های مرزی به شهرداری‌ها تصویب شد
۱۹۱۹۸
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ 
۱۳:۵۲:۳۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

موسوی از تصویب طرح تخصیص درصدی از فعالیت پایانه‌های مرزی جهت تفکیک بودجه عمرانی و کاهش آلایندگی هوا نیز با الحاق تبصره 3 به ماده 30 احکام دائمی برنامه توسعه کشور خبر داد.

 

سید حسین موسوی رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها با اشاره به برگزاری بیست و یکمین جلسه این کمیسیون گفت: در جلسه امروز 5 طرح در دستور کار کمیسیون قرار داشت که یک طرح آن برای جلسه پیش بود و موردبررسی قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: طرح الحاق یک تبصره به ماده ۴ آیین‌نامه سفر کاری اعضای شورای اسلامی به خارج از کشور بود که به تصویب اعضا رسید.

 


موسوی افزود: همچنین طرح یک فوریتی تخصیص درصدی از فعالیت پایانه های مرزی جهت کمک به بودجه عمرانی و کاهش آلایندگی زیست محیطی در شهرهای مرزی نیز با الحاق تبصره 3 به ماده 30 احکام دائمی برنامه توسعه کشور تصویب شد.

 

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها اضافه کرد: در ادامه اصلاح قانون مدیریت پسماند مصوب 20/02/1383 نیز موردبررسی قرار گرفت و کلیات آن تصویب شد. همچنین مقرر گردید دریافت نظرات مشاورین کمیسیون در جلسه آتی در خصوص جزئیات طرح تصمیم‌گیری شود.

 

وی همچنین از پیگیری تفاهم‌نامه شورای عالی استان‌ها با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه خبر داد و تصریح کرد: مقرر گردید تفاهم‌نامه شورای عالی استان‌ها با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منعقد شود.

 

موسوی اضافه کرد: همچنین الحاق یک تبصره به قانون نحوه بازنشستگی جانبازان انقلاب اسلامی و معلولین عادی نیز به تصویب رسید.

پایان پیام/1


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0