پنج‌شنبه, 2 آبان 1398
نایب‌رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها خبر داد:
عقد تفاهم‌نامه همكاری میان شركت توانیر و شورای عالی استان‌ها در آینده نزدیك
۱۵۹۴۱
 ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ 
۱۵:۳۱:۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اکبری از انعقاد تفاهم‌نامه‌ای میان کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها و دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین شركت توانير در آینده نزدیک خبر داد.

 

حسین اکبری نایب‌رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها با اشاره به بررسی 6 طرح در جلسه این کمیسیون گفت: به دلیل اینکه کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی به‌عنوان کمیسیون فرعی در طرح‌ها بود بررسی و اعلام نظر کرد.

 

اکبری ادامه داد: در این جلسه میزبان هادی مدقق مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین شركت توزيع نيروي برق(توانير) و ساسان کاظمی نژاد مدیر بهینه‌سازی مصرف سوخت در بخش حمل‌ونقل بودیم که نظرات دقیق و کارشناسی ارائه کردند.

 

نایب‌رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها افزود: مهندس مدقق توضیحات دقیقی در خصوص بهره‌وری انرژی ارائه کردند و اعضای کمیسیون نیز مسائل و مشکلات شهرداری‌ها را به وی منتقل کردند که سرانجام مقرر شد جلسه تخصصی دیگری با حضور مشاورین کمیسیون و معاونین آقای مدقق برگزار گردد و تفاهم‌نامه اولیه برای عقد میان کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها با اداره کل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین شركت توزيع نيروي برق (توانير) آماده شود. همچنین مقرر شد نحوه مشارکت شوراها و شهرداری‌ها در زمینه کاهش مصرف انرژی به‌صورت کاربردی و تخصصی این تفاهم‌نامه اضافه شود.

 

وی اضافه کرد: آقای کاظمی نژاد نیز توضیحات تخصصی در زمینه چگونگی تعویض ناوگان حمل‌ونقل شهری و کمک‌هایی که شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت انجام می‌دهد ارائه دادند و مقرر شد که اعضای شورای عالی استان‌ها این مسائل را به شهرداری‌های سراسر کشور منتقل کنند و امکاناتی که در ماده 12 قانون رفع موانع تولید آمده است به شهرداری‌ها اطلاع‌رسانی شود تا بتوانند از این امکاناتی که در این ماده‌قانونی آمده است استفاده کنند تا بتوانیم در زمینه کاهش مصرف سوخت و آلایندگی هوا اقدامات لازم را انجام دهیم.

پایان پیام/1


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0