پنج‌شنبه, 3 بهمن 1398
در کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها پیشنهاد شد:
دعوت از وزیر ارتباطات در اجلاس های آتی شورای عالی استان ها
گزارش مسئولین ستادی آموزش و پژوهش شورای عالی استان ها
۱۵۹۴۰
 ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ 
۱۵:۲:۲۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

حمید بادامی گفت: کمیسیون آموزش و پژوهش شورای عالی استان ها از مسئول فناوری اطلاعات دبیرخانه شورای عالی استان ها خواست تا پیگیر برگزاری جلسه با وزیر فناوری ارتباطات باشد.

حمید بادامی نجات رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها اظهارداشت: نوزدهمین جلسه این کمیسیون صبح امروز(چهارشنبه) با حضور مهمانانی از دبیرخانه تشکیل شد.

وی گفت: با توجه به اهمیت موضوع اصلاح قانون شوراها بخشی از وقت کمسیون را به این مهم اختصاص دادیم. نقطه نظرات این کمیسیون به صورت مکتوب جهت اصلاح ارسال شد. همچنین از مسئول آموزش شورای عالی استان ها در کمیسیون دعوت شد تا گزارشی درباره برنامه های آموزشی که در استان سمنان و البرز صورت گرفته بود؛ ارائه شود. همچنین نقطه نظرات اعضای کمیسیون در حوزه آموزش نیز به مسئول آموزش شورای عالی استان ها ارائه و مقرر شد در آموزش های آتی استان ها اجرایی شود.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها با بیان اینکه تاکید کمیسیون آموزش، پژوهش و فناوری بر آموزش مجازی و انقعاد تفاهمنامه با صدا و سیما است گفت: مقرر شده است که تفاهمنامه ای این مهم صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه کمیسیون آموزش و پژوهش شورای عالی استان ها از مسئول فناوری اطلاعات دبیرخانه شورای عالی استان ها خواست تا پیگیر برگزاری جلسه با وزیر فناوری ارتباطات باشد تصریح کرد: با توجه به اینکه شهرهای ما در حوزه فناوری نیاز به ساماندهی بیشتری دارند و باتوجه به اینکه دکل های مخابراتی ، فیبر نوری و گسترش فناوری اطلاعات در شهرها مورد نیاز است؛ شورای عالی استان ها در نظر دارد طی دعوتی از وزیر ارتباطات در اجلاس رسمی این شورا، این موضوعات را پیگیری کند.

بادامی نجات در پایان افزود: دعوت دیگری داشتیم از مرکز پژوهش های شورای عالی استان ها که در این جلسه گزارشی از برنامه های آتی و اقدامات صورت گرفته مبنی بر همکاری با مرکز مطالعات شورای اسلامی شهر تهران و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی ارائه شد.

 

انتهای پیام/2

 


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0