پنج‌شنبه, 2 آبان 1398
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای عالی استان‌ها:
طرح نارسایی­های حقوقی و اجرایی ماده 18 قانون شوراهای آموزش‌وپرورش اصلاح شد
۱۵۹۳۹
 ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ 
۱۴:۵۳:۱۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

صالحی نژاد با اشاره به بررسی دو طرح در جلسه کمیسیون معماری و شهرسازی شورای عالی استان‌ها گفت: طرح نارسایی­های حقوقی و اجرایی ماده 18 قانون شوراهای آموزش‌وپرورش اصلاح شد.

 

مرتضی صالحی نژاد رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای عالی استان‌ها در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها با اشاره به برگزاری جلسه این کمیسیون گفت: در این جلسه 6 طرح در دستور کار جلسه بود طرح یک‌فوریتی ساماندهی نظام مدیریت روستاهای فاقد دهیاری از طریق ایجاد دهیاری‌های معین و بررسی گزارش نارسایی­های حقوقی و اجرایی ماده 18 قانون شوراهای آموزش‌وپرورش مهم‌ترین آن‌ها بود.

 

صالحی نژاد با اشاره به حضور دو میهمان در این جلسه ادامه داد: آقای تاری نماینده کمیسیون امور روستایی شورای عالی استان‌ها و آقای زیارتی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه روستایی شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور میهمانان این جلسه بودند که همفکری خوبی در بررسی طرح‌ها انجام شد.

 

وی افزود: در این جلسه طرح یک‌فوریتی ساماندهی نظام مدیریت روستاهای فاقد دهیاری از طریق ایجاد دهیاری‌های معین موردبررسی اعضای کمیسیون قرار گرفت و به تصویب رسید.

 

صالحی نژاد در خصوص طرح دوم نیز گفت: بعضاً طرح‌هایی برای پایش ساختمان‌های خارج از شهر تصویب می‌شود اما مراکز آموزشی نادیده گرفته می‌شوند بنابراین طرح بررسی گزارش نارسایی­های حقوقی و اجرایی ماده 18 قانون شوراهای آموزش‌وپرورش مورد بحث و بررسی قرار گرفت و 4 تبصره ماده 18 حذف شد و پیشنهادهای اعضا و میهمانان در این ماده اضافه گردید.

پایان پیام/1


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0