پنج‌شنبه, 21 آذر 1398
در دیدار رئیس فراکسیون توسعه روستایی شورای عالی استان ها با معاونت دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور مطرح شد:
افزایش 80 درصدی بودجه دهیاری ها
سفر معاونت دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور ا به استان فارس در آینده نزدیك
۱۵۸۷۶
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ 
۱۱:۵۸:۲۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

علی قاسمی با اشاره به بودجه دهیاری ها گفت: این بودجه نسبت به سال گذشته 80 درصد رشد خواهد  داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، پیش از اجلاس نوزدهم شورای عالی استان ها که درتاریخ 23 خرداد ماه سالجاری برگزار شد، علی قاسمی رئیس فراکسیون توسعه روستایی و کام بخش مباشر امینی نماینده استان گیلان در این شورا با سعید جندقیان، معاونت دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور پیرامون پیگیری درخواست ها و مطالبات اعضای فراکسیون توسعه روستایی دیدار و گفت و گو کردند.

علی قاسمی رئیس فراکسیون توسعه روستایی شورای عالی استان ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها درباره جزئیات دیدار فوق اظهارداشت: در این جلسه مطالبات اعضای فراکسیون توسعه روستایی، پیرامون مسائل و مشکلات روستاها و دهیاری ها مطرح شد.

وی با اشاره به بودجه دهیاری ها گفت: به گفته آقای جندقیان، این بودجه نسبت به سال گذشته 80 درصد رشد خواهد داشت. تنها نهاد دولتی که افزایش بودجه داشته نهاد دهیاری ها خواهد بود. از 2 هزار 900 میلیارد تومان به 5 هزار 200 میلیارد افزایش خواهد داشت.

رئیس فراکسیون توسعه روستایی شورای عالی استان ها در ادامه با اشاره به پیشنهادات معاونت دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور در این جلسه تصریح کرد: در این جلسه آقای دکتر جندقیان پیشنهاد کردند که معاونان و کارشناسان ایشان به صورت مستمر در جلسات کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان ها شرکت کنند. همچنین جلسات با فراکسیون توسعه روستایی به صورت مستمر و به صورت دوره ای در شورای عالی استان ها و سازمان دهیاری ها برگزار شود. در این جلسه آقای جندقیان با توجه به ظرفیت شورای عالی استان ها تاکید داشتند که می توان  بسیاری از اهداف دهیاری ها را از طریق شورای عالی استان ها تامین کرد.

قاسمی در پایان افزود: طبق صحبت های صورت گرفته معاونت دهیاری سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور تا یک ماه آینده به استان فارس سفر خواهند کرد.

 

انتهای پیام/2

 


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0