سه‌شنبه, 13 خرداد 1399
حسین اکبری از پیشنهاد کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان ها خبر داد:
تدوین تفاهمنامه شورای عالی استان ها با وزارت خانه های "صنعت، معدن و تجارت" ، "نیرو" و"جهادكشاورزی"
۱۵۸۵۵
 ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ 
۱۵:۱۰:۲۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان ها گفت: با توجه به شرح وظایف و حوزه فعالیت کمیسیون انرژی صنعت، معدن و کشاورزی تفاهمنامه ای با وزارت خانه های "صنعت، معدن و تجارت" ، "نیرو" و"جهادکشاورزی" و سازمان های زیر مجموعه این وزارت خانه آماده و در جلسه بعدی کمیسیون پس از بحث و بررسی و تصویب به ریاست محترم شورای عالی استان ها جهت انجام امور قانونی ارائه خواهد شد.

حسین اکبری نائب رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها درخصوص جلسه کمیسیون متبوعش که پیش از ظهر امروز برگزار شد، اظهارداشت: این جلسه با 4 دستور کار تشکیل که یک طرح را به عنوان کمیسیون اصلی مورد بحث و بررسی قرار دادیم.

وی با اشاره به طرح اصلاح مواد 12، 48 و 53 قانون اصلاح نظام صنفی کشور گفت: اعضای کمیسیون این طرح به عنوان کمیسیون اصلی موردبحث قرار دادند. امید می رود با توجه به ضرورت اصلاح این طرح شاهد مطرح شدن آن در اجلاس رسمی شورای عالی استان ها در روز پنج شنبه 23 خرداد باشیم.

نائب رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی با اشاره به حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در اجلاس شورای عالی استان ها افزود: یکی از اعضای کمیسیون به عنوان سخنران اصلی در حضور وزیر محترم مسائل و مشکلات اصلی حوزه مرتبط با فعالیت های وزارتخانه را مطرح خواهد کرد.

حسین اکبری با بیان اینکه آقای حسن شریفی نماینده قم در شورای عالی استان ها در جلسه امروز به عنوان نماینده کمیسیون هیات امنای مرکز پژوهش های شورای عالی استان ها انتخاب و معرفی شد، تصریح کرد: با توجه به شرح وظایف و حوزه فعالیت کمیسیون انرژی صنعت، معدن و کشاورزی تفاهمنامه ای با وزارت خانه های "صنعت، معدن و تجارت" ، "نیرو" و"جهادکشاورزی" و سازمان های زیر مجموعه این وزارت خانه آماده و در جلسه بعدی کمیسیون پس از بحث و بررسی و تصویب به ریاست محترم شورای عالی استان ها جهت انجام امور قانونی ارائه خواهد شد.

 

انتهای پیام/2


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0