سه‌شنبه, 13 خرداد 1399
مدیر کل توسعه صادرات وزارت جهادکشاورزی مطرح کرد:
نقش موثر شورای عالی استان ها در مشاركت كشاورزان و روستائیان در ایجاد و فعال كردن زنجیره ها
۱۵۶۸۵
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ 
۹:۴۶:۵۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شاهرخ شجری با بیان اینکه شورای عالی استان ها می تواند در راستای مشارکت کشاورزان و روستائیان در ایجاد زنجیره ها فعال باشد گفت: وزارت جهاد کشاورزی در حوزه توسعه صادرات می تواند در این زمینه تفاهمنامه داشته باشد.

شاهرخ شجری مدیر کل توسعه صادرات وزارت جهادکشاورزی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها اظهارداشت: شورای عالی استان ها می تواند در راستای مشارکت کشاورزان و روستائیان در ایجاد زنجیره ها و فعال کردن زنجیره ها فعال باشند.

وی در ادامه مطلب فوق گفت: می توانیم در این زمینه ها تفاهمنامه ای داشته باشیم.البته شورای عالی استانها در خیلی از حوزه ها مانند اجرای طرح سیلاب، طرح های آب خیز داری، تشکل ها و همچنین در مکان یابی پروژه ها و تامین مالی  و حفاظت آن ها می تواند با مرجع به خصوص وزارت جهاد کشاورزی ، تفاهمنامه داشته باشد.  

مدیر کل توسعه صادرات وزارت جهادکشاورزی ادامه داد: در زمینه زنجیره ها ما می توانیم تفاهمنامه داشته باشیم که یک گفت و گویی در این زمینه با فراکسیون توسعه روستایی شورای عالی استان ها صورت گرفته و قرار شد تفاهمنامه ای داشته باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها؛ آخرین جلسه فراکسیون توسعه روستایی شورای عالی استانها در روز چهارشنبه بیست و یکم فرودین ماه با حضور دکتر شجری مدیر کل توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد و مشکلات مختلف پیرامون تولید محصولات کشاورزی و صادرات به بازارهای خارجی بحث و تبادل نظر شد.

 

انتهای پیام/2

 


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0