يکشنبه, 5 خرداد 1398
نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان ها:
سفر رئیس جمهور به استان بوشهر یك فرصت طلایی است | شهرستان كنگان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی
۱۵۶۰۹
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ 
۱۳:۵۰:۲۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سخنگوی شورای عالی استان ها کشور گفت: سفر رئیس جمهور به شهرستان کنگان یک فرصت طلایی است که باید از آن استفاده مطلوب شود.

 

طاها دشتی مطلق نماینده استان بوشهر و سخنگوی شورای عالی استان ها  در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، با اشاره به سفر رئیس جمهور به بوشهر در آینده نزدیک بیان کرد: باید ضمن استقبال گرم و پرشور از هیات دولت استفاده حداکثری از حضور رییس جمهور و کابینه برای توسعه شهرستان برد.

 

وی بیان کرد: سفر رئیس جمهور به شهرستان کنگان یک فرصت طلایی است که باید از آن استفاده مطلوب شود.

 

دشتی مطلق در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به ایام سفرهای نوروزی و بیان اینکه شهرستان کنگان هدف و مقصد گردشگری در جنوب استان است گفت: ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان در حوزه گردشگری و توریستی معرفی شود.

 

رییس شورای اسلامی شهرستان کنگان با ادای احترام مقام شامخ شهیدان و با تجلیل از عوامل دخیل در امنیت گفت: امروز به برکت نظام دینی شهرستان کنگان از امن ترین نقاط استان و کشور است و وحدت شیعی و سنی در این خطه نیز الگویی برای همه کشور است.

 

وی به حضور صنعت در شهرستان اشاره و خاطر نشان ساخت: توجه به پیوست های فرهنگی و زیست محیطی منطقه و توسعه آبخیزداری ضروری است.

 

دشتی مطلق با تاکید بر لزوم ضرورت توجه شرکت های منطقه به مسئولیت های اجتماعی خود گفت: امیدوارم افتتاح فازها بهانه ای برای تعدیل نیروهای بومی نشود.

 

وی در پایان با تحسین مشی دولت تدبیر و امید در بکارگیری نیروهای جوان عنوان داشت: استفاده از ظرفیت نخبگان جوان در پست های مدیریتی موجب شتاب توسعه و بالندگی و نشاط کشور می شود.

پایان پیام/1


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0