چهارشنبه, 2 مرداد 1398
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان‌ها:
هماهنگی دستگاه‌ها در ارائه خدمات شهری می‌تواند هزینه‌ها را كاهش دهد
۱۵۴۹۱
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ 
۱۶:۳۵:۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جعفری با اشاره به تصویب طرح یک‌فوریتی آیین‌نامه اجرایی بند ۳۲ ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران گفت: با تصویب این طرح امیدواریم دستگاه‌ها و ارگان‌های دخیل در امر خدمات شهری بیشترین مشارکت و هماهنگی را در شهرهای سراسر کشور در اجرای پروژه‌ها داشته باشد.

 

بهبود جعفری رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان‌ها در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان‌ها گفت: این جلسه با دستور کار چند طرح ازجمله طرح یک‌فوریتی تمدید قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور، بررسی طرح یک‌فوریتی آیین‌نامه اجرایی بند ۳۲ ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران در محل ساختمان شورای عالی برگزار شد.

 

 وی افزود: طرح یک‌فوریتی آیین‌نامه اجرایی بند ۳۲ ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی نهادها و دستگاه‌های اجرایی را موظف می‌دارد درزمینه خدمات شهری به‌ویژه در خصوص تنظیم بودجه و برنامه‌های سالانه هماهنگی‌های لازم را با شوراها داشته باشند.

 

 جعفری افزود: متأسفانه در عمل شاهد دوباره‌کاری در اجرای پروژه‌های شهری به‌ویژه در حوزه تخریب آسفالت معابر در شهرها بوده‌ایم که منجر به هدر رفت سرمایه‌های ملی می‌شود.

 

 رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان‌ها داد: با تصویب این طرح امیدواریم دستگاه‌ها و ارگان‌های دخیل در امر خدمات شهری بیشترین مشارکت و هماهنگی را در شهرهای سراسر کشور در اجرای پروژه‌ها داشته باشد تا از هدر رفت منابع و دوباره‌کاری جلوگیری شود.

پایان پیام/1


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0