پنج‌شنبه, 19 تير 1399
عضو شورای اسلامی شهر تهران
ضرورت همگرایی برای رفع مشكل بانوان در حوزه مدیریت شهری در سراسر كشور
۱۵۰۱۴
 ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ 
۱۹:۴۲:۲۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

ناهید خدکرمی با اشاره به ضرورت تشکیل مجمع بانوان شوراهای اسلامی گفت: بایستی ساز و کار ادامه فعالیت زنان در شوراهای اسلامی  پیش بینی شود. خوشبختانه در این جلسه نظرات خوبی ارائه شد و به جمع بندی های قابل توجهی رسیدیم.

ناهید خداکرمی عضو شورای اسلامی شهر تهران در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها با اشاره به جلسه مجمع بانوان شورایی کشور که پیش از ظهر امروز (جمعه) برگزار شد اظهارداشت: شوراهای اسلامی که بیشتر بر حوزه نظارت و برنامه ریزی برای مدیریت شهری منطقه فعالیت می‌کنند گاهی اوقات ممکن است بانوان نادیده گرفته شود چراکه امور زنان در حوزه مدیریت شهری  بعضی وقت ها خاص می شود.

 وی با اشاره به ضرورت تشکیل مجمع بانوان گفت: ضرورت وجود دارد که ساز و کار ادامه فعالیت زنان در شوراهای اسلامی  پیش بینی شود. خوشبختانه در این جلسه نظرات خوبی ارائه شد و به جمع بندی های قابل توجهی رسیدیم. دراین جلسه اهداف مشخص شد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در این جلسه بیشتر بر همگرایی زنان برای حل مشکل زنان در حوزه مدیریت شهری در سراسر کشور تاکید شد، تصریح کرد: هم افزایی در برنامه ریزی می تواند بسیار کمک کننده باشد.

 خداکرمی در پایان ابراز امیدواری کرد که با این تشکل، تغییراتی در رویکرد استفاده از پتانسیل های زنان کشور در حوزه مدیریت شهری را شاهد باشیم.


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0