دوشنبه, 12 خرداد 1399
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای عالی استانها خبر داد:
جلسه كمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای عالی استانها با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیرامون تفاهمنامه فی مابین
۱۵۰۱۰
 ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ 
۱۷:۵:۲۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بهبود جعفری گفت: جلسه ای فردا روز شنبه کمیسیون فرهنگی اجتماعی و گردشگری شورای عالی استانها با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد داشت و پیرامون تفاهم نامه فی مابین شورای عالی استانها با این وزارت تبادل نظرخواهد شد.

بهبود جعفری رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای عالی استانها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها در خصوص ماحصل کمیسیون متبوعش که پیش از ظهر امروز جمعه برگزار شد اظهار داشت: این کمیسیون در ادامه جلسه گذشته به بحث شورایاری‌ها پرداخت. پس از بحث و بررسی اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی تصمیم گرفتند که شورایاری‌ها در شهرهای بالای یک صد هزار نفری تشکیل شوند.

وی گفت: مقرر شد موضوع فوق به عنوان یک طرح از سوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی در صحن اجلاس شورای عالی استانها به رای گذاشته شود.

 رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و گردشگری بررسی تفاهم نامه با سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور را طرح دیگری عنوان کرد که توسط اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در این باره توضیح داد: مقرر شد" پس از بررسی نهایی و کارشناسی، تفاهم نامه ای بین شورای عالی استانها با سازمان مذکور منعقد شود.

 جعفری در ادامه صحبت های خود گفت: طرح های دیگری شامل"اصلاح آیین نامه داخلی شورای عالی استانها"،"اساسنامه تیپ مراکز پژوهشی شوراهای اسلامی شهرهای سراسر کشور" و " دستورالعمل نحوه نظارت و بازرسی و ارزیابی شورای عالی استانها" در کمیسیون فرهنگی اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: همچنین جلسه ای فردا روز شنبه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای عالی استانها با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد داشت و پیرامون تفاهم نامه فی مابین شورای عالی استانها با این وزارت تبادل نظر خواهد شد.

 رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری شورای عالی استانها در پایان افزود: در این جلسه آقای مهندس حسینی مدیر پروژه خط ۶ مترو تهران در رابطه با طرح های بازارچه های زیرزمینی توضیحاتی ارائه کردند.

انتهای پیام/


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0