دوشنبه, 12 خرداد 1399
رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی:
كمیسیون انرژی، صنعت، معدن و كشاورزی صدای رسای بخش خصوصی خواهد شد
۱۵۰۰۹
 ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ 
۱۷:۴:۵۸

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

حجت الاسلام هاشمیان با اشاره به مشکلات موجود در بخش انرژی، صنعت و معدن و کشاورزی گفت: در جلسه کمیسیون قرار بر این شد تا کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی صدای بخش خصوصی در زمینه های مورد فعالیت خود باشد.

 

حجت الاسلام علی هاشمیان رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها گفت: یکسری طرح ها در دستور کار کمیسیون بود که قرار است در اجلاس فردا(شنبه) مطرح خواهد شد که در کمیسیون بررسی و تصویب شد.

 

هاشمیان افزود: همچنین برنامه پیشنهادی یکساله کمیته های سه گانه صنعت و معدن، انرژی و کشاورزی کمیسیون نیز مورد بررسی قرار گرفت و اصلاحاتی انجام شد و برای جلسات آینده برنامه هایی مشخص شد تا کمیته ها بر این اساس برنامه های اصلاح شده خود را ارائه دهند.

 

رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی با بیان اینکه مشکلاتی در زمینه کشاوری به کمیسیون ارسال شده بود، بیان کرد: نامه ای در این زمینه برای آقای مهندس الویری نامه ای تنظیم گردید تا وی از شورای استان ها برای ارسال مشکلات و معظلات خود در زمینه فعالیت سه گانه کمیسیون را برای ما ارسال کنند تا بتوانیم بر اساس راهکارهای قانونی آنها را در قالب طرح تنظیم و مشکلات را برطرف کنیم. افزون بر آن تصمیم گرفته شد تا کمیسیون به عنوان صدای بخش خصوصی در این سه موضوع وارد عمل شود.

پایان پیام/

DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0