دوشنبه, 12 خرداد 1399
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه شورای عالی استان ها خبر داد:
درخواست از مهندس الویری برای دعوت از رئیس اداره امور مالیاتی كشور برای اجلاس آتی
۱۵۰۰۸
 ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ 
۱۶:۴۴:۳۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دیلمقانی با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای عالی استان ها گفت: اعضای کمیسیون از مهندس الویری درخواست کردند تا برای اجلاس آتی از آقای تقوی نژاد معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس اداره امور مالیاتی کشور به عنوان میهمان دعوت شود.

 

سعید دیلمقانی سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه شورای عالی استان ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، ضمن تشریح جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای عالی استان ها گفت: در این نشست آقای صالحی نسب به عنوان نماینده کمیسیون برای بیان دیدگاه های در حضور رئیس دیوان عالی عدالت اداری و همچنین آقای عاملی مقدم برای نظارت بر حسن اجرای بودجه 97 شورای عالی استان ها به عنوان نماینده کمیسیون انتخاب شدند.

 

 

وی افزود: همچنین اعضای کمیسیون برنامه و بودجه از رئیس شورای عالی استان ها درخواست کردند تا در اجلاس آتی از آقای تقوی نژاد معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس اداره امور مالیاتی کشور به عنوان میهمان دعوت شود.

 

دیلمقانی همچنین از پیگیری نصب اپلیکیشن دیدگاه(نرم افزار سامانه مکاتبات اداری) برای دسترسی آسان نمایندگان به مصوبات و طرح ها بر روی گوشی همراه اعضا خبر داد و اضافه کرد: همچنین لایحه درآمدهای پایدار شهرداری ها و دهیاری ها که از سوی دولت به مجلس پیشنهاد شده بود در این نشست بررسی شد.

پایان پیام/


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0