دوشنبه, 12 خرداد 1399
رئیس کمیسیون آموزش، پژوهش فناوری شورای عالی استانها تاکید کرد:
ضرورت افزایش اختیارات رئیس شورای عالی استانها
۱۵۰۰۷
 ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ 
۱۶:۲۴:۱۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

حمید بادامی نجات با اشاره به طرح اصلاح آیین نامه داخلی  شورای عالی استانها گفت: این طرح درجلسه کمیسیون آموزش و پژوهش شورای عالی استانها، پس از بحث و بررسی با اصلاحاتی پیرامون افزایش اختیارات رئیس شورا مصوب شد.

حمید بادامی نجات رئیس کمیسیون آموزش، پژوهش فناوری شورای عالی استانها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها با اشاره به جلسه کمیسیون متبوعش که پیش از ظهر امروز(جمعه) برگزار شد، اظهارداشت: طرح اصلاح آیین نامه داخلی  شورای عالی استانها را که کمیته مشترکی در شورای عالی استان‌ها  بررسی و به کمیسیون های ارجاع کرده بود در این جلسه مورد بحث و بررسی اعضای این کمیسیون قرار گرفت.

وی در ادامه مطلب فوق گفت: مواردی را که کمیته پیشنهاد کرده بود نکات بسیار خوب و قابل قبولی در آن قید شده بود. ولی پس از بحث و بررسی با اصلاحاتی پیرامون افزایش اختیارات رئیس شورا مصوب شد.

رئیس کمیسیون آموزش، پژوهش فناوری شورای عالی استانها گفت:بررسی برنامه سالانه، اولویت ها و محورهای اساسی کمیسیون آموزش و پژوهش شورای عالی استانها موضوع دیگری بود که در کمیسیون آموزش تحقیقات فناوری مورد تاکید قرار گرفت.

بادامی نجات افزود: براساس این طرح بنا داریم که یک برنامه سالیانه داشته باشیم  تا به عنوان نقشه راه مورد توجه این کمیسیون قرار گیرد. در این راستا یک کمیته 2 نفره  در این کمیسیون تشکیل شد تا پیش نویسی از برنامه سالیانه را تنظیم کند. این پیش نویس در جلسه آتی کمیسیون آموزش و پژوهش مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت بعد از تصویب به هیئت رئیسه شورای عالی استانها ارائه خواهد شد.

 

 به گفته وئ؛ در بحث آموزش شوراها تصمیماتی اتخاذ شد که پس از این دسته بندی و اولویت بندی دوره های آموزشی استان ها توسط کمیسیون و پژوهش انجام گیرد. همچنین مقرر شد تعداد ۲ نفر از اعضای کمیسیون در این  دوره های آموزشی استانی جهت تدریس و هم به عنوان ناظر حضور داشته باشند تا سیاست هایی را که کمیسیون در نظر گرفته است اجرایی شود

DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0