دوشنبه, 12 خرداد 1399
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان ها خبر داد:
تصویب 3 طرح در كمیسیون تلفیق عمران و حمل و نقل و معماری و شهرسازی
۱۵۰۰۶
 ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ 
۱۶:۲۲:۳۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

محمدصالحی با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون گفت: سه طرح دستورالعمل نحوه نظارت بازرسی و ارزیابی شورای عالی استان ها، اساسنامه تیپ «مراکز پژوهشی شوراهای سراسر کشور» و اصلاح آیین نامه داخلی شورای عالی استان ها  به تصویب رسید.


عباس محمدصالحی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها با بیان اینکه این جلسه نیز جلسه دو کمیسیون عمران و حمل و نقل و معماری وشهرسازی به صورت مشترک برگزار شد گفت: ما تا کنون چند جلسه تخصصی در رابطه با طرح رسیدگی به تخلفات ساختمانی برگزار کردیم اما هنوز به انجام نرسیده است چرا که طرح سنگینی است و نیاز به کار زیادی دارد. از این رو می بایست یک جلسه دیگر برای نهایی کردن طرح برگزار شود.

 

محمدصالحی ادامه داد: در جلسه پیش از سازمان نظام مهندسی، شهرداری تهران و دیوان عدالت اداری میمانانی داشتیم که بسیاری از کارها انجام شد. در جلسه امروز نیز میهمانانی از شهرداری تهران حضور داشتند و بسیاری از بند ها برسی شد.

 

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل اضافه کرد: طرح های دیگر در دستور کار مانند طرح یک فوریتی دستورالعمل نحوه نظارت بازرسی و ارزیابی شورای عالی استان ها، طرح یک فوریتی اساسنامه تیپ «مراکز پژوهشی شوراهای سراسر کشور» و طرح اصلاح آیین نامه داخلی شورای عالی استان ها  به تصویب رسید.

 

وی همچنین گفت: در حضور مهندس الویری برای ادغام دو کمیسیون معماری و شهرسازی و عمران و حمل و نقل رای گیری شد که اعضا با ادغام این دو کمیسیون مخالفت کردند.

پایان پیام/


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0