دوشنبه, 12 خرداد 1399
رئیس دیوان عدالت اداری:
تاكنون توجهی به نهاد عظیم شوراها نشده است
۱۵۰۰۰
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ 
۱۵:۵۵:۴۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

حجت الاسلام محمدکاظم بهرامی با اشاره به جایگاه رفیع شوراها در نظام سیاسی کشور گفت: تاکنون توجهی به نهاد عظیم شوراها نشده است در حالیکه اختیار وضع مقررات به شوراها داده شده و در این مسیر می‌توانند نقش مهمی در قانونگذاری داشته باشند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، حجت الاسلام محمدکاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری روز چهارشنبه در همایش هیات های تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان، شهر، بخش و روستا، در این نشست با تاکید بر ضرورت مشخص شدن درآمد شوراها و رفع ابهام ها در این زمینه گفت: باید مسئولان ذیربط از جمله در مجلس و نهادهای مرتبط ابهامات روش های درآمدزایی شوراها را مشخص کنند.

 

حجت الاسلام بهرامی گفت: دریافت عوارض یکی از مهمترین منابع درآمدی مدیریت شهری است که باید دریافت آن روشن و شفاف شود تا شهرداری ها درآمد قابل قبولی برای رفع مشکلات شهری داشته باشند و تخلفاتی نیز در این زمینه مشاهده نشود.

 

وی همچنین با اشاره به جایگاه رفیع شوراها در نظام سیاسی کشور گفت: تاکنون توجهی به نهاد عظیم شوراها نشده است در حالیکه اختیار وضع مقررات به شوراها داده شده و در این مسیر می‌توانند نقش مهمی در قانونگذاری داشته باشند.
پایان پیام/

DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0