دوشنبه, 12 خرداد 1399
دبیر هیات رئیسه و رئیس ستاد برگزاری اجلاس های شورای عالی استانها تاکید کرد:
برگزاری جلسه ستاد برگزای اجلاس با چك لیست های مشخص| رصد تمام برنامه های اجلاس شورای عالی استانها
۱۴۹۹۴
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ 
۱۳:۴۷:۴۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

علی دشتی با بیان اینکه پیش از برگزاری هر اجلاس شورای عالی استانها 2 جلسه هماهنگی ستادی بر گزار می شود، گفت:این جلسه با حضور تمام مدیران و افرادی که در برگزاری اجلاس نقش دارند به صورت دقیق با چک لیست های مشخص برگزار می شود.

علی دشتی دبیر هیات رئیسه و رئیس ستاد برگزاری اجلاس های شورای عالی استانها  در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها با اشاره به جلسه ستاد همانگی شورای عالی استانها اظهارداشت: معتقد هستیم که مهمترین وظیفه شورای عالی استانها که منجر به انجام مأموریت های اصلی این شورا می‌شود برگزاری جلسات کمیسیون های هشت گانه، هیئت رئیسه و‌ اجلاس های شورای عالی استانهاست.‌

 

وی با بیان اینکه پیش از برگزاری هر اجلاس 2 جلسه هماهنگی ستادی بر گزار می شود، گفت: با بسیج تمام امکانات وظیفه داریم که به موضوع جلسات اجلاس توجه کنیم. بر همین اساس با حضور تمام مدیران و افرادی که در برگزاری اجلاس نقش دارند به صورت دقیق با چک لیست های مشخص برگزار می شود.

 

رئیس مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استانها با تاکید بر اینکه در این جلسه تمام امور اجرایی و عملیاتی اجلاس ماهانه شورای عالی رصد می شود، با اشاره به اجلاس دهم افزود:  این اجلاس با توجه به اینکه زمان برگزاری آن تغییر پیدا کرده است و به تبع آن زمان برگزاری کمیسیون ها هم تغییر کرده است و در روز غیر کاری قرار گرفته است نیاز به هماهنگی بیشتری بوده است. با برنامه ریزی های انجام شده در جلسه ستاد اخیر که در روز دوشنبه برگزار شد اقدامات مقدماتی آن به صورت  مطلوبی انجام گرفت.


انتهای پیام/


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0