يکشنبه, 1 ارديبهشت 1398
نماینده کرمانشاه در شورای عالی استانها در نهمین اجلاس عمومی این شورا:
درگیری فیزیكی اعضای شورای اسلامی كرمانشاه شایعه است
۱۴۹۱۶
 ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ 
۱۶:۳۹:۲۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سید پیمان موسوی در جریان نهمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها طی سخنانی جهت تنویر افکار عمومی از اتفاق منتشر شده در جلسه شورای شهر کرمانشاه گفت: اختلاف نظر کارشناسی آن هم در جلسات حساس انتخاب شهردار در همه جا مرسوم و متداول است و نباید از آن متعجب بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، سید پیمان موسوی نماینده کرمانشاه در شورای عالی استانها در جریان نهمین اجلاس عمومی این شورا که پیش از ظهر امروز در محل ساختمان قدیم مجلس برگزار شد اظهارداشت: اینجانب عضو کوچکی از شورای اسلامی شهر کرمانشاه بر خود واجب دانستم جهت تنویر افکار عمومی و زدودن غبار شایعه از اتفاق منتشر شده جلسه شورای شهرم ۳ نکته را شفاف عرض کنم.

 

وی گفت: اول آنکه ما کرمانشاه ، در فرآیندانتخاب شهردار هستیم و هر اختلاف نظرو دیدگاه ممکن است در جلسه روی دهد. وقت تنگ است و سلایق بسیار. این تجربه تقریبا برای همه شوراها در جلسات پر تکاپوی انتخاب شهرداران اتفاق افتاده است بخصوص اینکه هیچ یک از ما ۱۱ نفر عضو هیچ باند و دسته و جناح  نبوده ایم و ۱۱ نفر منتخبان انفرادی بوده ایم نه لیستی و ائتلافی. پس اختلاف نظر کارشناسی آن هم در جلسات حساس انتخاب شهردار در همه جا مرسوم و متداول است و نباید از آن متعجب بود.

 

نماینده کرمانشاه در شورای عالی استانها افزود: دوم آنکه اگر من پیمان موسوی و یا هر یک از دیگر همکارانم بخاطر پافشاری بر پاسداری از حقوق مردم و صیانت از آرای ایشان و تاکید بر اعتقادمان به اثرگذاری انتخابهایمان بمیریم هم جای دوری نمی رود چه رسد که اگر فریاد مظلوم باشیم و در گیرشویم.

 

موسوی با اشاره به مطلب سوم خود پیرامون اتفاقات اخیر در شورای شهر متبوعش تصریح کرد: به اطلاع مردم شریف ایران می رسانم به شهادت کلیه اعضای حاضر در جلسه انتخاب شهردار و همکاران خوبم در شورای کرمانشاه جز جر و بحث های کارشناسی و بیان نظرات برای رسیدن به تجمیع، هیچ درگیری فیزیکی در جلسه شورای کرمانشاه تا به امروز اتفاق نیفتاده و هر آنچه شنیده اید مبنی بر درگیری فیزیکی، شایعه و بزرگ نمایی و سرگرمی در فضای مجازی ورسانه ایست

 

وی در پایان با بیان اینکه کرمانشاه مه غیرتمندانی است که اگر جنگ بر سرشان تحمیل شود، اگر بیکاری تاب و توانشان را کم کند، اگر گرد و خاک نفسشان را تنگ کند، و حتی اگر زلزله بر سرشان آوار شود ذره ای از غیرت و مردانگی شان کم نمی شود و سر در برابر مشکلات خم نمی کنند تاکید کرد: ما هم به نمایندگی همان مردم برای صیانت از آرائشان حتی اگر بر سر هم فریاد هم بزنیم در نهایت همه خیر و صلاح شهروندان خویش را میخواهیم و آنچه پس از جلسه برای همه ما مهم است احترام به نظر جمع و انتخاب اکثریت شوراست. همانگونه که در شهر ها و استان های دیگر ایران عزیزمان نیز همین است.

 


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0