چهارشنبه, 2 آبان 1397
نایب رییس شورای عالی استانها در هفتمین اجلاس عمومی این شورا خواستار شد؛
دولت و مجلس از ظرفیت شورای عالی استانها برای رفع مشكلات مردم استفاده كنند
۱۴۷۷۹
 ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ 
۱۳:۴۶:۳۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

علیرضااحمدی گفت: اعضای شورای عالی استانها چکیده بیش از صد و بیست هزار نفر شوراهای اسلامی سراسر کشور هستند و بایستی دولت و مجلس برای رفع مشکلات مختلف کشور از این ظرفیت استفاده کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، صبح امروز(پنج شنبه) هفتمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها درمحل ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی به ریاست علیرضااحمدی نائب رئیس این شورا با حضور تمام اعضا برگزار شد.

وی با اشاره به جایگاه شوراها در قانون اساسی و نقش آن ها در حل مشکلات مردم اظهارداشت:خوشبختانه همواره شاهد ارتقاء شوراهای اسلامی  هستیم و مجلس و دولت اهمیت بیشتری به این نهاد مردمی می دهند.

 

وی با بیان اینکه اراده و طرح های شورای عالی استانها نشان دهنده تلاش برای رفع مشکلات مردم است، افزود: اعضای شورا نمایندگان و منتخبین مردم هستند که در ایجاد رضایت مندی جامعه تأثیر گذار هستند.

 

نائب رئیس شورای عالی استانها بیان کرد: اعضای شورای عالی استانها چکیده بیش از صد و بیست هزار نفر شوراهای اسلامی سراسر کشور هستند و بایستی دولت و مجلس برای رفع مشکلات مختلف کشور از این ظرفیت استفاده کنند.

 

احمدی همچنین در ابتدای سخنان خود در هفتمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها، جان‌باختن جمعی از هموطنان را در حادثه برخورد یک دستگاه نفتکش با اتوبوس مسافربری در کردستان وهمچنین درگذشت رییس شورای شهرستان عجب شیر را تسلیت گفت.

انتهای پیام/


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0