چهارشنبه, 2 آبان 1397
سرپرست دبیرخانه شورای عالی استانها در تشریح اجلاس هفتم این شورا خبرداد:
وزیر آموزش و پرورش مهمان ویژه هفتمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها
۱۴۷۷۷
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ 
۱۵:۱۰:۱۱

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

عبدالرحیم کرکه آبادی طی گفت و گویی در تشریح جزئیات اجلاس هفتم شورای عالی استانها از حضور و سخنرانی وزیر آموزش و پرورش در این اجلاس خبر داد.

عبدالرحیم کرکه آبادی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها در تشریح اجلاس هفتم این شورا، ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی را محل برگزاری اجلاس اعلام کرد و اظهار داشت: این اجلاس پایان هفته جاری(21خرداد) با حضورآقای دکتر بطحائی وزیر آموزش پرورش برگزار خواهد شد. این اجلاس با سخنرانی مهندس الویری رئیس شورای عالی استانها آغاز و با نطق 3 تن از اعضای این شورا که در جلسه هیات رئیسه امروز  تعیین می شوند، ادامه خواهد داشت.

سرپرست دبیرخانه شورای عالی استانها افزود: همچنین کمیسیون های هشت گانه شورای عالی استانها نیز به منظور بررسی7 طرح  فردا (چهارشنبه) در برج میلاد تشکیل جلسه خواهند داد.

کرکه آبادی  ادامه داد: درصورتی که تا پایان روز چهارشنبه گزارش نهایی هریک از طرح ها توسط کمیسیون ها آماده شود، صبح پنج شنبه آن طرح در اجلاس عمومی توسط اعضا بررسی خواهد شد.

 

وی با اشاره به دستور جلسه هیات رئیسه شورای عالی استانها که بعد از ظهر امروز (19 تیر) برگزار می شود، تصریح کرد: در جلسه امروز(سه شنبه) هیات رئیسه 3 طرح در دستور کار دارد. همچنین ناطقان پیش از دستور اجلاس ششم نیز طبق اعلام آمادگی اعضا، مشخص خواهند شد.

 

سرپرست دبیرخانه شورای عالی استانها در ادامه مطلب فوق افزود: بررسی طرح اصلاح بند(19) ماده(80) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران و الحاق دو تبصره به آن، بررسی طرح الحاق یک تبصره ذیل ماده (64) قانون مالیات های مستقیم و طرح رسیدگی به تخلفات ساختمانی از دستور جلسات اجلاس هفتم شورای عالی استانها هستند.

 

انتهای پیام/

 


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0