چهارشنبه, 2 آبان 1397
رئیس ستاد برگزاری اجلاس عمومی شورای عالی استان ها:
هماهنگی های لازم برای برگزاری هفتمین اجلاس شورای عالی استان ها انجام شده است
۱۴۷۶۷
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ 
۱۷:۴۱:۵۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دشتی با اشاره به تشکیل ستاد برگزاری اجلاس عمومی شورای عالی استان ها گفت: هماهنگی های لازم برای برگزاری هر چه بهتر هفتمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها با اعضای ستاد انجام شده است.

 

علی دشتی دبیر هیات رئیسه شورای عالی استان ها و رئیس ستاد برگزاری هفتمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، با اشاره به برگزاری جلسه صبح امروز این ستاد گفت: مهمترین فعالیت شورای عالی استان ها برگزاری اجلاس عمومی با حضور تمام اعضا به صورت ماهانه است. در این اجلاس 4 جلسه مهم از جمله جلسه هیات رئیسه، جلسه کمیسیون های هشت گانه، جلسه هم اندیشی کمیسیون ها و صحن عمومی اجلاس شورای عالی استان ها برگزار می شود. از این رو برای هر چه بهتر برگزار شدن این اجلاس نیاز به هماهنگی ها جدی است.

 

وی ادامه داد: بنابراین در شورای عالی استان ها تصمیم بر این شد تا ستاد برگزاری اجلاس تشکیل شود که وظیفه آن هماهنگی برگزاری جلسات است.

 

دشتی افزود: در این جلسه با تمام همکارانی که در این ستاد وظیفه دارند هماهنگ شد تا بر اساس چک لیست تهیه شده، وظایف مشخص شده را به صورت جدی پیگیری کنند تا برگزاری اجلاس رضایت بخش و بی نقص باشد.

 

رئیس ستاد برگزاری هفتمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها با اشاره به جلسه صبح امروز گفت: در جلسه امروز چگونگی پشتیبانی اجلاس هفتم بررسی شد و هماهنگی های لازم صورت گرفت. بر این اساس مقرر شد نشست کمیسیون های 8 گانه در سالن ها برج میلاد تهران برگزار شود و با توجه به مزاحمت های صوتی موجود در نشست های پیشین قرار شد تا با پیگیری 8 سالن مناسب در اختیار شورای عالی استان ها قرار گیرد. همچنین جلسه هم اندیشی کمیسیون ها نیز در سالنی مناسب برگزار شود.

 

وی اضافه کرد: همچنین بنابراین شد تا برنامه بازدید نمایندگان در بعدازظهر روز چهارشنبه از مکان های دیدنی تهران انجام شود.

 

دشتی مهمترین جلسه این دو روز را صحن عمومی اجلاس دانست و توضیح داد: برگزاری صحن عمومی اجلاس باتوجه به اهمیت و حساسیت آن نیاز به هماهنگی های حفاظتی، پشتیبانی و اداری دارد که تصمیم بر این شد تا اعضای این ستاد، پیگیری های لازم برای انجام مسئولیت های محوله بر اساس چک لیست را داشته باشند تا در زمان برگزاری مشکلی وجود نداشته باشد.

 

وی در پایان افزود: برای پایش چگونگی فعالیت های انجام شده نیز مقرر شد روز یکشنبه هفته آتی نیز جلسه هماهنگی برگزار شود تا اطمینان لازم از اجرای تمام مسائل حاصل گردد.

پایان پیام/


DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0