جمعه, 26 مرداد 1397


سامانه گزارشات مردمیخدمات الکترونیک

پایگاه مقاومت بسیج


مجمع نمایندگان ادوارآمار کلی
آمار کل بازدید 1483145
پربیننده ترین روز 03/02/1391
آمار پر بيننده ترين روز 3021
بازديد امروز 94
بازديد ديروز 217

اخبار

نماینده استان چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استانها: ضرورت فراهم سازی زیر ساخت های گردشگری در شهرستان سامان
لطف اله شیخ سامانی در نشست اعضای شورای اسلامی استان با مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری بر ضرورت فراهم سازی زیر ساخت های گردشگری در شهرستان سامان تاکید کرد.
نماینده اردبیل در شورای عالی استان‌ها: منابع مالی شهرداری‌ها ساماندهی می‌شوند
نماینده اردبیل در شورای عالی استان‌ها گفت: ما در تلاش هستیم تا با همفکری شورهای شهرها و روستاها نسبت به ساماندهی منابع مالی در شهرداری‌ها اقدام جدی و لازم را انجام دهیم.
نماینده استان چهار محال و بختیاری در شورای عالی استانها : نبود موزه جهت حراست و نگهداری اسناد تاریخی شهرستان لردگان
مهدی محمودی گفت:عدم پیگری گزارشات مردمی در مورد حفاری و نبود موزه جهت حراست و نگهداری اسناد تاریخی شهرستان لردگان از جمله مطالبات مردم این شهرستان است که امیدوارم مسوولان اهتمام لازم جهت رفع آن را مبذول نمایند.
در نشست اعضای شورای عالی استان‌ها با نمایندگان مجلس مطرح شد؛ از تاكید بر همترازی شورای عالی استان‌ها با دولت تا تلاش برای ممانعت از اداره شهر از طریق تراكم فروشی
نشست اعضای شورای عالی استان‌ها، روسای کمیسیون‌های مجلس و نمایندگان شوراهای استان‌های سراسر کشور در محل کمیسیون تلفیق مجلس برگزار شد.
نماینده استان خوزستان در شورای عالی استانها از وزارت نیرو درخواست کرد: ضرورت اقدام ویژه برای رفع مشكل آب كشاورزی شهرستان آبادان
عدنان محمد نصاری درخصوص آب کشاورزی از مسئولین محترم و وزارت نیرو درخواست کرد که برای رفع مشکل آب کشاورزی شهرستان آبادان یک همت ویژه ای داشته باشند.
نماینده استان سمنان در شورای عالی استانها مطرح کرد: تامین آب مورد نیاز استان سمنان از دغدغه های اصلی مسئولین
برزه کار گفت: وزارت نیرو با احداث "سد روزیه" و جمع آوری آب های سطحی که مقدار قابل توجهی است؛ مشکل کم آبی شهرهای شهمیرزاد، مهدی شهر، درجزین و سرخه و روستاهای تابعه را حل خواهد کرد.
در هشتمین جلسه شورای عالی استان‌ها صورت گرفت؛ امضای تفاهمنامه سازمان محیط زیست با شورای عالی استان‌ها
سازمان محیط زیست با شورای عالی استان‌ها برای ارتقا سطح کیفی حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی همسو با اصل 50 قانون اساسی توافق نامه همکاری امضا کردند.
عضو شورای شهر یزد: مردم با ادیان مختلف در شهر یزد دوستانه كنار هم زندگی می كنند/تشكرسپنتا نیكنام از اعضای شورای عالی استانها
سپنتا نیکنام، عضو شورای شهر یزد گفت: در شهر من یزد مردم ادیان در کنار هم به صلح و مسالمت آمیز زندگی می‌کنند و اشتراکات زیادی با هم دارند عرق ملی در میان آنها موج می زند و نقاط اشتراک زیادی با هم دارند.
نماینده ایلام در شورای عالی استانها تاکید کرد: ضرورت افزایش سهم بودجه عمرانی استان های نفت و گازخیر كشور/ ریزگردها و گرد و غبار نفس استان‌های خوزستان و ایلام را گرفته‌ است
میرزاد گفت: ريزگردها و گرد و غبار نفس استان‌هاي خوزستان و ايلام را گرفته‌اند.جالب آنجاست كه تعداد زيادي از مسوولين گناه را گردن قبلي مي‌گذارند در صورتي كه از اول انقلاب مسووليت داشته‌اند و فكر مي‌كنند مردم فراموش كارند.
در هشتمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها صورت گرفت: تشریح مشكلات استان هرمزگان از زبان جهانبخش / آمار خودكشی در بین جوانان هرمزگان در بالاترین سطح كشور است
نماینده استان هرمزگان در شورای عالی استانها در هشتمین اجلاس عمومی این شورا به تشریح مشکلات استان متبوعش پرداخت.
نماینده سمنان در شورای عالی استانها: سرمایه‌گذاری‌های رفاهی اگر توام با سرمایه‌گذاری‌های تولیدی و زیربنایی نباشد مهاجرت‌زا است/ روستا یعنی كانون اصیل تشكل‌های انسانی برای توسعه ملی
رضا شاه حسینی گفت: نتيجه تحقيقات به ما نشان مي‌دهد سرمايه‌گذاري‌هاي رفاهي اگر توام با سرمايه‌گذاري‌هاي توليدي و زيربنايي نباشد، خود مهاجرت‌زا است.
رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور: آ‌تش‌سوزی هورالعظیم صددرصد عمدی بود/ رتبه اول را در فرسایش آب و خاك در دنیا داریم
رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور، گفت: اگر محیط زیست به قانون عمل کند باید 80 درصد صنعت کشور در حوزه‌های مختلف تعطیل شود.
در هشتمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها صورت گرفت؛ تشریح برخی از مشكلات زیست محیطی توسط رئیس كمیسیون سلامت و محیط زیست شورای عالی استانها
سید حسین علوی نسب درهشتمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها به تشریح برخی از مشکلات زیست محیطی در حضور رئیس سازمان حفاظت ازمحیط زیست پرداخت.
بعدي   

مناسبت های سال 97

  رویدادهای جاری  
 
شهادت امام محمد باقر

از 1/5/1397 تا 31/5/1397
در 28 مرداد

روز عرفه

از 1/5/1397 تا 31/5/1397
در 30 مرداد

شهادت امام محمد تقی(ع)

از 1/5/1397 تا 31/5/1397
در 21 مرداد

ولادت امام رضا (ع)

از 1/5/1397 تا 31/5/1397
در 3 مرداد

عید قربان

از 1/5/1397 تا 31/5/1397
در 31 مرداد

 
 
 
 


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8