معاونت اجرایی و اداری شورای عالی استان ها تاکید کرد؛
لزوم یافتن راهكار مناسب برای دفع موانع جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی در شهرداری ها
SubTitle
 ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ 
روشناسی در جلسه با قائم مقام شرکت سرمایه گذاری شهرداری تهران بر لزوم یافتن راهکار مناسب برای دفع موانع جذب سرمایه گذاری داخلی وخارجی در شهرداری ها تاکید کرد و خواستار دعوت از نمایندگان شورای عالی استانها در جلسات دبیرخانه سازمان های سرمایه گذاری کلانشهرها شد.

کوروش عابدینی مشاور شورای عالی استان ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها اظهارداشت: با توجه به ضرورت تداوم نشست های نحوه جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی، معاونت اجرایی و اداری شورای عالی استانها جلسه ای با قائم مقام شرکت سرمایه گذاری شهرداری تهران و دبیر دبیرخانه کلانشهرها تشکیل داد.

وی گفت: همچنین در هفته گذشته نشست مشترک با جهاد دانشگاهی و سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی وزارت دارائی تشکیل شده بود که این جلسه در راستای ارائه راهکار و پیگیری های بعدی برگزار شد.

مشاور شورای عالی استانها با اشاره به تصمیمات اخذ شده در این جلسه تصریح کرد: مقرر شد؛ درهفته آینده شورای عالی استان ها، سازمان سرمایه گذاری، شهرداری تهران، سازمان سرمایه گذاری وزارت دارائی و جهاد دانشگاهی در نشستی مشترک برگزار کنند و وظایف هریک از مجموعه ها را تعیین کنند.


عابدینی افزود: همچنین در این نشست مقرر شد، شورای عالی استان ها برای حضور شوراها و شهرداران، مدیران سرمایه گذاری شهرداری ها و کمیسیون های شوراها در همایش تخصصی سرمایه گذاری داخلی و خارجی که  بندر عباس میربان آن است دعوت به عمل آید که زمان آن نیز به احتمال زیاد 6 یا 7 بهمن ماه سالجاری است.


به گفته وی؛ قائم مقام شرکت سرمایه گذاری شهرداری تهران در این جلسه گزارشی از برنامه های کلانشهرها و نشست های اخیر با سازمان سرمایه گذاری ارائه دادند.


منصور روشناسی معاون اجرایی و اداری شورای عالی استان ها نیز در این جلسه درخصوص لزوم حضور نماینده شورای عالی استانها در جلسات دبیرخانه سازمان های سرمایه گذاری کلانشهرها و همچنین دعوت از اعضای متخصص شورای عالی استان ها که تمایل به حضور در جلسات فوق را دارند تاکید و در ادامه از لزوم یافتن راهکار مناسب برای دفع موانع جذب سرمایه گذاری داخلی وخارجی در شهرداری ها سخن گفتند.


وی در پایان سخنان خود نیز از تلاش سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران خصوصا آقای ترک آبادی و آقای آبتن تشکر و قدردانی کردند.


انتهای پیام/

نمایش تعداد بازدیدها : 183