دوشنبه, 25 تير 1397

سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس شورای عالی استان ها خبر داد:
حضور كارشناسان معاونت قوانین مجلس برای بررسی طرح های شورای عالی استان ها قبل از ارسال به صحن علنی اجلاس ماهیانه
۱۴۵۳۲
 ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ 
۱۶:۴۶:۱۴

نادری نسب با اشاره به دیدار خود با معاون قوانین مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر گردید از این پس تعدادی از کاشناسان معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی برای بررسی و رفع ایرادات احتمالی طرح های پیشنهادی و ارسالی شورای عالی استان ها در فرایند ارسال به مجلس در کمیته و کمیسیون های شورا عالی استان ها حضور یابند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، بهروز نادری نسب سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس شورای عالی استان ها پیش از ظهر امروز به امیدوار رضایی معاونت قوانین مجلس و محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس به طور جداگانه دیدار و گفت و گو کرد.

 

نادری نسب با اشاره به دیدار خود با امیدوار رضایی در ساختمان مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از بحث و تبادل نظر مقرر گردید از این پس تعدادی از کاشناسان معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی برای بررسی و رفع ایرادات احتمالی طرح های ارسالی شورای عالی استان ها به مجلس در کمیسیون ها و کمیته های شورا عالی استان ها حضور یابند.

 

سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس شورای عالی استان ها ادامه داد:بر این اساس کارشناسان حقوقی مجلس در زمان بررسی طرح های شورای عالی استان ها و پیش از ارسال به صحن علنی شورای عالی استان ها در دبیرخانه این شورا حضور خواهند یافت تا ایرادات قانونی طرح ها را بر اساس پروتکل های حقوقی مجلس برطرف کنند. بنابراین انتظار می رود بعد از ارسال طرح ها به مجلس روند بررسی و تصویب آنها با سرعت بیشتری طی شده و غیرقابل برگشت باشد.

 

مشاور اجرایی شورای عالی استان ها با بیان اینکه در ادامه نشستی نیز با رئیس فراکسیون امید مجلس در زمینه تصویب طرح های ارسالی شورای عالی استان ها در صحن علنی مجلس داشتیم، افزود: رئیس فراکسیون امید مجلس برای دفاع از طرح های این شورا قول مساعد داد. بر این اساس قرار شد نماینده تهران با رایزنی های لازم بتواند در تصویب طرح های ارسالی شورای عالی استان ها در صحن مجلس حمایت لازم را انجام دهد.

پایان پیام/


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8