دوشنبه, 25 تير 1397

اعضای شورای استان آذربایجان شرقی با نائب رئیس مجلس دیدار كردند
۱۴۵۲۵
 ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ 
۱۳:۵۰:۵۴

اعضای شورای استان آذربایجان شرقی با مسعود نائب رئیس و نماینده تبریز در مجلس دیدار کردند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، اعضای شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی  با مسعود پزشکیان نائب رئیس و نماینده تبریز در مجلس دیدار کردند.

 

 در این دیدار که با حضور اعضای شورای استان آذربایجان شرقی صورت گرفت، دکتر مسعودی ریحان به تثبیت جایگاه شوراها و نیز توجه ویژه مجلس شورای اسلامی در امر قانون گذاری برای شورای اسلامی که پارلمان های منطقه ای و در اصل صدای مردم هستند اشاره کرد و افزد: باید از تمام ظرفیتهای این نهاد مردمی استفاده و حمایت شود .

 

در ادامه حافظ تقی نژاد هوراند سخنگوی شورای استان خواستار وجه ویژه و قانونی مجلس و نمایندگان استان به مصوبه ی دولت در مورد اجرایی شدن اصولی آزادراه تبریز – اهر- هوراند و نیز آزادراه تبریز - بازرگان شد و بیان کرد: این شریان مهم ارتباطی زمینه مهی برای اتصال ایران به کشورهای قفقاز، روسیه و اروپایی به شد.

 

تقی نژاد هوراند برای بهتر شدن فضای کسب و کار و اتخاذ تصمیمات بهتر استانی گفت: از نایب رئیس مجلس و تمام نماینده گان مردم در مجلس انتظار داریم با تصویب قوانین سبب تفویض اختیارات بیشتر به مردم و نمایندگان مردم برای تصمیم گیری های مناسب در استان ها شوند.

پایان پیام/


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8