يکشنبه, 6 اسفند 1396

نائب رئیس شورای عالی استانها تاکید کرد؛
ایستادگی مردم به پشتوانه اعتقادات؛ موجب حفاظت از انقلاب اسلامی / ریشه انقلاب گره خورده با اعتقادات مردم است
۱۴۴۴۶
 ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ 
۱۷:۳۵:۴۷
علیرضااحمدی ریشه انقلاب را گره خورده با اعتقادات مردم دانست و گفت: برای شکل گیری انقلاب خون بسیاری از جوانان و نوجوانان شهید ما ریخته شده است. ایستادگی مردم به پشتوانه اعتقادات موجب حفاظت از انقلاب شد.

 

علیرضااحمدی نائب رئیس شورای عالی استان ها در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها در پاسخ به علت پویایی مردم در صحنه های مختلف انقلاب اظهار داشت: اعتقادات مردم، رهنمودها و تدابیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی که همواره موجب خنثی شدن فتنه ها و دسیسه های دشمن شده است از دلایل مهم پویایی مردم در این ۳۹ سالی که از انقلاب اسلامی می گذرد، است.

 

وی ریشه انقلاب را گره خورده با اعتقادات مردم دانست و در ادامه افزود: برای شکل گیری انقلاب خون بسیاری از جوانان و نوجوانان ریخته شده است. ایستادگی مردم به پشتوانه اعتقادات موجب حفاظت از انقلاب شد.

 

احمدی با بیان اینکه انقلاب راحت به دست نیامده تا به راحتی از دست برود، با اشاره به ابعاد مختلف آثار انقلاب بیان کرد: پیشرفت در مسائل فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، علمی و فناوری از آثار انقلاب است که زحمات بسیاری برای آن کشیده شده است.

 

نائب رئیس شورای عالی استان ها با اشاره به دشمنی و عناد کشورهای غربی علیه کشورمان، تصریح کرد: با تمام دشمنی ها دستاوردها و مقالات علمی دانشمندان ایرانی در مجلات معتبر دنیا منتشر شده است همچنین دانشمندان ایرانی در عرصه های مختلف زبانزد عام و خاص هستند.

 

وی در پاسخ به این سوال که چگونه از جایگاهی که برایمان تصمیم می گرفتند به جایگاه تصمیم گیرنده رسیده ایم گفت: شهدای ۸ سال دفاع مقدس و رشادت های آنها؛ تلاش جوانان در زمینه های علمی و فناوری؛ شهدای مدافع حرم و تجهیزات دفاعی قوی ایران باعث این امر شده است.

 

احمدی در پاسخ سوالی مبنی بر اینکه چه کارهایی باید انجام دهیم تا شعارهای انقلاب عینیت بیشتری پیدا کند، بر تحت تاثیر قرار نگرفتن تبلیغات ضد دینی تاکید کرد و با بیان اینکه صاحبان اصلی این انقلاب مردم هستند افزود: اگر مسئولین باعث نارضایتی مردم شوند ظلم بزرگی را به انقلاب کرده اند؛ تکریم مردم و تکریم خواستگاه مردم بسیار مهم است و مسئولین باید در راستای تحقق درخواست های مردم تلاش کنند و ملزم به پاسخگویی و رفع مشکلات مردم باشند.

 

وی در پایان ضمن اشاره به اینکه برای هرجایگاه و مقامی، خون پاک شهدا ریخته شده گفت: هرفردی که مسئولیتی را می پذیرد باید با تمام توان ادامه دهنده راه و تفکر شهدا باشد و برای بهتر شدن وضعیت جامعه برنامه ریزی و تلاش جهادی کند.


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8