جمعه, 4 خرداد 1397

با حکم رئیس شورای عالی استان‌ها:
بهروز نادری نسب؛ مشاور امور اجرایی و سرپرست معاونت حقوقی امور مجلس شورای عالی استانها شد
۱۴۳۷۸
 ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ 
۱۳:۴۹:۵۰

مهندس الویری رئیس شورای عالی استانها با صدور حکمی بهروز نادری نسب را به عنوان مشاور امور اجرایی و سرپرست معاونت حقوقی امور مجلس این شورا منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، طی حکمی از سوی مهندس مرتضی الویری رئیس شورای عالی استانها بهروز نادری نسب به عنوان مشاور امور اجرایی و سرپرست معاونت حقوقی امور مجلس این شورا منصوب شد.

متن حکم رئیس شورای عالی استانها به این شرح است:

جناب آقای بهروز نادری نسب

 

با سـلام و احتـرام

به موجب این حکم و در راستای اجرای بهتر و دقیق تر، یکی از مهم ترین وظایف شورای عالی استان‌ها در اصل یکصدویکم و یکصدودوم قانون اساسی، جناب عالی را به عنوان «مشاور در امور اجرایی و سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس شورای عالی استان‌ها» منصوب می‌نمایم.

رجاء واثق دارم با توجه به سوابق ارزنده، شایستگی های اجرایی و علمی و حسن تدبیر و با تعامل مستمر با همه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و نیز استفاده از ظرفیت های اعضای محترم شوراهای اسلامی در سراسر کشور و سایر حوزه های مرتبط، سبب ارتقای جایگاه شوراها در کشور می گردید. تلاش درجهت پیگیری و تصویب طرح‌ها و پیشنهادات شورای عالی استان ها در مجلس شورای اسلامی و هدایت و مدیریت امور حقوقی، اهم مواردی است که از جناب عالی انتظار دارم.

مرتضی الـویری

رییس شورای عالی استان ها

 

گفتنی است؛ سرپرست معاونت وزارت کار وامور اجتماعی، مشاور وزیر آموزش وپرورش، معاون اداری و مالی مجلس شورای اسلامی و فرماندار در دوران اصلاحات به مدت 5 سال برخی از سوابق اجرایی نادری نسب بوده است.

انتهای پیام/ 


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8