چهارشنبه, 1 فروردين 1397

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در دیدار با نماینده ولی فقیه مطرح کرد:
محرومیت‌زدایی در حد توان و رساندن صدای مردم به گوش مسئولان از اهداف شورا
۱۴۲۹۳
 ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ 
۱۶:۵:۵۱

شوراها باید با برنامه‌ریزی منسجم و بینش خوب و با رویكردی انقلابی در جهت دفاع از ارزش ها حركت و اقدامات جهادی را انجام دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، خان‌محمدغیبی حاجیور در دیدار اعضای شورای اسلامی استان  با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد ضمن عرض تسلیت به مناسبت حادثه زلزله شهرها و روستاهای استان کرمانشاه و ابراز همدردی و تأسف و تأثر فراوان به مردم مناطق زلزله زده بویژه خانواده های داغدار اظهارداشت: شورای اسلامی استان از نمایندگان منتخب شوراهای شهرستانهای تابعه که در‌مرحله اول با رأی اکثریت مطلق و در صورت عدم احراز، در مرحله دوم با اکثریت نسبی از‌بین اعضای شورای شهرستان انتخاب و معرفی شده‌اند تشکیل می‌شود.

 وی خاطر نشان کرد: 2 نفر از اعضای شورای اسلامی استان به عنوان نمایندگان استان در شورای عالی استانها انتخاب شدند که امیدواریم صدای محرومیت مردم استان  چهارمحال و بختیاری را به گوش مسئولان برسانند.

غیبی حاجیور در ادامه افزود: جامعه شورایی باید در پیروی از فرمایش مقام عظمای ولایت برای انجام امورات خود مقید به حزب و گروه  خاص نباشند و اصولگرای اصلاح طلب و اصلاح طلب اصولگرا باشند و اعتدال را رعایت نمایند.

وی با اشاره به بینش شورای دوره پنجم افزود: شوراهای ادوارگذشته کم و کاستی‌هایی داشتند اما امروز شورای دوره پنجم فضای آزمون و خطا نیست و اینک شوراها باید با برنامه‌ریزی منسجم و بینش خوب  و با رویکرد انقلابی در جهت دفاع از ارزش ها  حرکت و اقدامات جهادی را انجام دهند چرا که در این بین صلابت و دفاع از حقوق مردم مهم ترین گفتمان شوراهاست.

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: باید با رهنمودهای مسئولان استان جهت پیشبرد اهداف نظام و رفع مشکلات استان قدم‌ها و گام‌هایی برداشته شود بنابراین ما آمده‌ایم تا با بینش سیاسی که حضرت آقا فرمودند و فارغ از نگاه‌ها و حزب‌های سیاسی کار کنیم.

غیبی خاطرنشان کرد: هدف شورا محرومیت‌زدایی در حد توان و رساندن صدای مردم به گوش مسئولان است چرا که هنوز بعد از سال‌ها محرومیت در استان وجود دارد که باید در این راستا تلاش‌هایی شود.

ایشان در پایان نیز هدف از برگزاری این دیدار را بهره مندی اعضای شورای اسلامی استان از رهنمودها و فرمایشات نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد حجت الاسلام والمسلمین محمد علی نکونام برشمرد.

 انتهای پیام/ 


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8