چهارشنبه, 1 فروردين 1397

چمران:
در تلاش هستیم كه خزانه شورای عالی استان ها را پر تحویل دهیم
۱۴۲۸۱
 ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ 
۱۲:۷:۰

رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: با توجه به تمهیدات در نظر گرفته شده خزانه شورای عالی استان‌ها برای دوره بعد خالی نخواهد بود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، مهدی چمران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به وضعیت شورای عالی استان‌ها، اظهار کرد: با توجه به اینکه در ماه‌های آتی اعضای جدید شورای عالی استان‌ها انتخاب می‌شوند و جلساتشان آغاز خواهد شد ما نیز به دنبال فراهم کردن شرایطی برای حضور این افراد هستیم.

 

وی تصریح کرد: بعد از انتخابات شوراها و مشخص شدن اعضای جدید، شورای عالی استان‌ها جلسه رسمی را برگزار نکرد ولی تلاش بسیاری برای رفع مشکلات مطرح شده از سوی اعضا شد به طوری که با حضور در استان‌ها  مسائل آنها پیگیری شد.

 

چمران با اشاره پرداخت اعتبارات شورای عالی استان‌ها از سوی دولت، گفت: در 6 ماه گذشته دولت به تعهدات خود عمل کرد و بخش قابل توجهی از بودجه خود را در این 6 ماه پرداخت کرده است و ما نیز آن را در اختیار استان‌ها بابت حقوق اعضا قرار داده‌ایم.

 

رئیس شورای عالی استان‌ها ادامه داد: تا زمان اعلام شروع به کار شورای عالی استان‌ها در دوره جدید، کارهای اداری شورا انجام خواهد شد و این در حالی است که تلاش می‌شود که شورای عالی استان‌ها با خزانه قابل قبول به دوره بعد تحویل شود.

 

پایان پیام/


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8