چهارشنبه, 1 فروردين 1397

چمران در نمایشگاه مطبوعات:
پولی كه برای خرید ساختمان جمع كرده بودیم را در جای دیگر هزینه كردند/ انتظاری كه از دولت ها داشتیم محقق نشد
۱۴۲۷۸
 ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ 
۱۱:۳۶:۳۲

چمران با اشاره به جایگاه شورای عالی استان ها گفت: شورای عالی رسانه ها موجب معرفی شوراهای شهر شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، مهدی چمران در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور در غرفه خبرگزاری مهر در گفتگو با خبرنگار این رسانه، اظهارداشت: حرکتی که شورای عالی استان ها در کشور ایجاد کرد باعث معرفی شوراهای شهر و ارتقای جایگاه آنها شد.

 

وی افزود: برنامه ریزی ها، هدایتگری ها و به خصوص حضور در مجلس و ارائه طرح ها و لوایح بی نظیر و کارهای خاص جایگاه شوراها را در کشور ارتقا داد.

 

رئیس شورای عالی استان ها گفت: امیدوارم رویه ای که در سال های گذشته پیگیری شده بود ادامه یابد تا شورای عالی استان ها به جایگاه حقیقی خود برسد.

 

وی با انتقاد از برخی ناهماهنگی ها و عدم همکاری ها ، افزود: البته با ما همکاری های خوبی به ویژه از طرف دولت ها نشد، اگر چه خود ما هم انتظار این میزان از همکاری را نداشتیم.

 

چمران ادامه داد: در دولت احمدی نژاد و روحانی همکاری هایی با شورای عالی استان ها شد که نمی توان آن را انکار کرد، اما انتظار ما همکاری بیش از این میزان به ویژه در حوزه سخت افزاری بود.

 

وی در پاسخ به این سئوال که عاقبت خرید ساختمان ویژه برای شورای عالی استان ها به کجا رسید، گفت: ما برای خرید ساختمان ویژه شورای عالی استان ها پول جمع آوری کردیم اما متاسفانه در یک سالی که رئیس نبودم این بودجه در جای دیگر هزینه شد و نتوانستیم ساختمانی تهیه کنیم.

پایان پیام/


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8