يکشنبه, 6 اسفند 1396

نماینده سابق شورای عالی استانها تاکید کرد:
تغییر مبلمان شهری شهرستان فاروج در دوره چهارم / برای شهرداری دوره چهارم از نگاه یك شورایی نمره 18 می دهم
۱۴۲۵۳
 ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ 
۱۱:۲۲:۲۶

علی توافقی فاروجی  گفت: شهرداری شهرستان فاروج در دوره چهارم مبلمان شهری شهرستان فاروج را تغییر داده است. اگر شهر را بگردید یک متر مربع خیابان یا کوچه غیر آسفالت پیدا نخواهید کرد.


علی توافقی فاروجی نماینده سابق استان خراسان شمالی در شورای عالی استانها درگفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها اظهارداشت: شهرداری شهرستان فاروج در دوره چهارم اقدامات قابل توجهی را در بخش اعتبارات انجام داده است ولی اگر بخواهم به دیگر اقدام او اشاره کنم مبلمان شهری شهرستان فاروج را تغییر داده است. اگر شهر را بگردید یک متر مربع خیابان یا کوچه غیر آسفالت پیدا نخواهید کرد. حتی کوچه پس کوچه های شهر که خیلی رفت و آمد سخت بوده است آسفالت شده است. برای شهرداری دوره چهارم از نگاه یک شورایی نمره 18 می دهم.


عضو شورای اسلامی شهرستان فاروج گفت:16 گزینه در دروه پنجم برای شهرداری شهرفاروج اعلام آمادگی کرده اند که هرکدام به صورت جداگانه در شورا به ارائه برنامه پرداخته اند که در آینده ی نزدیک شهردار شهرفاروج انتخاب خواهد شد.


وی توسعه شهرستان فاروج را مهمترین اولویت شورا در دوره پنجم دانست و تاکید کرد: این توسعه موجب می شود که شرایط تغییر کاربری موثر است وقتی تغییر کاربری زیاد باشد قیمت زمین ها کاهش پیدا می کند که نهایتا موجب می شود شهروندان مجاور کمتر مهاجرت داشته باشند.

انتهای پیام/

 


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8