يکشنبه, 28 آبان 1396

نماینده بوشهر درشورای عالی استانها؛
خبرنگاران حقیقت جو، مظلومیت مردم یمن و ماهیت پلید گروه های تكفیری و دژخیمان صهیونیست را افشا كردند
۱۴۱۹۰
 ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ 
۱۱:۸:۵۱

سید علی اکبر فاطمی با صدور پیامی فرا رسیدن 17 مرداد ماه ، روز خبرنگار را به خبرنگاران و فعالان رسانه و مطبوعات استان تبریک گفت.

ن و القلم و مایسطرون

هفدهم مردادماه، به مناسبت سالروز شهادت خبرنگار شجاع و متعهد، شهید محمود صارمی، روز خبرنگار نامگذاری شده است؛ این روز فرصتی است مغتنم تا از جایگاه معنوی و از زحمات بی دریغ اصحاب قلم و رسانه در مسیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه، تقدیر و تجلیل شود.

روز خبرنگار روز نکوداشت قلم، کرامت رسانه و روز عهد دوباره برای انتشار دانایی و تکثیر همدردی در راستای فطرت انسان و ارزش های والای الهی است، آن گونه که امروز شاهدیم خبرنگاران حقیقت جو مظلومیت مردم یمن،عراق،سوریه و فلسطین را مخابره و ماهیت پلید گروه های تکفیری و دژخیمان صهیونیست را افشا می کنند.

این روز شکوهمند را که روز پاسداشت قلم و آگاهی است، به همه خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه نگاران و صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

به پاس رسالت قلم و پاسداشت کرامت انسانی، فرا رسیدن 17 مرداد "روز خبرنگار" را به تمامی خبرنگاران ، اهالی رسانه و مطبوعات که صادقانه و خالصانه در عرصه خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی و انعکاس خدمات نظام مقدس اسلامی و اقدامات و فعالیتهای دولت در حوزه های گوناگون تلاش می کنند ، تبریک و تهنیت عرض می کنم.

 سید علی اکبرفاطمی

رئیس شورای شهر کاکی

انتهای پیام/


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8