يکشنبه, 28 آبان 1396

به مناسبت روز خبرنگار صورت گرفت؛
بازدید رئیس شورای عالی استانها از خبرگزاری فارس/باید سخنان حق را به روش زیبایی بیان كنیم
۱۴۱۸۹
 ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ 
۹:۴:۲۳
مهندس چمران در بازدید از خبرگزاری فارس گفت: باید از تکنولوژی روز برخوردار بوده و گفتمان نو که جذاب باشد را ارایه دهیم و سخنان حق را به روش زیبایی بیان کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، مهندس مهدی چمران رئیس شورای عالی استانها همزمان با روز خبرنگار در بازدید از خبرگزاری فارس با اشاره به اهمیت کار خبرنگاران، اظهار داشت: خبر مبنای دانایی بوده و دارای ارزش است و به این خاطر، خبر سالم، صحیح و درست بسیار با ارزش بوده و برعکس اگر خبر مشکل داشته و صلاحیت واقعی نداشته باشد، می‌تواند ضرررسان باشد.

وی افزود: در دنیای کنونی کسانی که سیستم‌های خبررسانی قوی داشته باشند و روی اصول روانشناسی و دانش علوم اجتماعی کار کنند، برنده همه چیز در دنیا خواهد بود.

رئیس شورای عالی استانها یادآور شد: برخی کشورها و سیستم‌هایی که خبرگزاری قوی دارند، به خاطر داشتن دستگاه‌های خبرساز قوی و تأثیرگذار خود، می‌توانند برای نمونه روز را شب و شب را روز جلوه دهند و این نشان دهنده قدرت بالای رسانه است و امیدواریم بتوانیم در درجه اول مکتب،بعد از آن تفکر اداری و حکومتی و مهر و محبت اسلامی خود را به دنیا نشان دهیم.

چمران با اشاره به اهمیت نقش رسانه‌ها، خاطرنشان کرد: باید از تکنولوژی روز برخوردار بوده و گفتمان نو که جذاب باشد را ارایه دهیم و سخنان حق را به روش زیبایی بیان کنیم.

وی با اشاره به نقش مهم خبرگزاری فارس، افزود: خبرگزاری فارس یکی از استوانه‌های مهم سیستم‌های خبری ما بوده و به آن افتخار می‌کنیم.

در این دیدار سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری فارس، با اشاره به شخصیت و توانایی چمران، گفت: نظام از تجربه امثال شما استفاده خواهد کرد؛ چراکه کمتر کسی است که همانند شما در حوزه شهری هم تحصیلات دانشگاهی و هم تخصص و تجربه‌ داشته باشد و در عرصه شهری و شورا مهارت کافی و لازم را دارا باشد و امیدواریم از نگاه، اندیشه و تفکر شما بتوانیم استفاده کنیم.

به گزارش فارس، همچنین مهدی چمران ضمن حضور در تحریریه خبرگزاری فارس و دیدار با خبرنگاران بخش های مختلف، روز خبرنگار را به اعضای تحریریه فارس تبریک گفت.

انتهای پیام/

شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8