يکشنبه, 28 آبان 1396

رئیس شورای اسلامی استان گیلان مطرح کرد:
پاسداری از قداست قلم وظیفه ای سنگین است كه بر عهده اهل قلم نهاده شده
۱۴۱۸۶
 ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ 
۱۱:۷:۵۷

حسینعلی خدایگانی گفت: پاسداری از قداست قلم وظیفه ای سنگین است که بر عهده اهل قلم نهاده شده و این ودیعه الهی برای خبرنگار یک موهبت است که وارث چنین جایگاهی رفیعی است

 

به گزارش گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، حسینعلی خدایگانی رئیس شورای اسلامی استان گیلان ، ۱۷ مرداد ماه، روز خبرنگار و سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی ، را به خبرنگاران تبریک گفت.

وی طی سخنانی اظهار داشت: هفدهم مردادماه که به یمن گرامیداشت  سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی ، روز خبرنگار نامگذاری شده است ، فرصتی مغتنم است تا به جامعه خبری کشورمان خدا قوت و دست مریزاد بگوییم.

وی گفت : پاسداری از قداست قلم وظیفه ای سنگین است که بر عهده اهل قلم نهاده شده و این ودیعه الهی برای خبرنگار یک موهبت است که وارث چنین جایگاهی رفیعی است.

رئیس شورای اسلامی استان گلیلان افزود: خبرنگاری را نمی توان در جرگه حرفه و شغل آورد زیرا یک رسالت است که بر عهده خبرنگار است و این خبرنگار است که باید بتواند مدیریت نیازهای جامعه را به عنوان مطالبات در قبال وظایف و مسئولیت مسئولان پیگیری نماید. رسالتی که در عرصه اطلاع رسانی و آگاهی مردم ، خبرنگار پرچم دار این حرکت است .

حسینعلی خدایگانی از خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی بین مردم، نظام و مسئولان یاد کرد و افزود: رسانه مهم‌ترین ظرفیت برای ارتقای سطح آگاهی، رشد و ترقی جامعه بوده و این حوزه نقش بسزایی در تحقق این مهم دارند.

وی با تأکید بر لزوم توجه بیشتر دستگاه‌های مسئول به معیشت خبرنگاران و رفع نگرانی‌های شغلی آنها روز خبرنگار را به عموم خبرنگاران ، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت و برای همه تلاش گران عرصه خبر و اطلاع رسانی آرزوی موفقیت و بهروزی نمود

.

 انتهای پیام/


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8