چهارشنبه, 4 بهمن 1396

نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استانها مطرح کرد:
دریافت اعتبار ویژه از دولت برای چهار شهرستان استان خراسان جنوبی/لایحه مدیریت یكپارچه شهری در حد یك برگه باقی مانده
۱۴۰۸۲
 ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ 
۱۲:۳۳:۴۹

مقدسی گفت: اگر بتوانیم مدیریت یکپارچه شهری که فعلا در حد یک برگه دردولت مانده را عملیاتی کنیم، وظایف و اختیارات شوراها بیشتر می شود در این صورت می توان کارهای بیشتری را انجام بدهیم.

سید حسن مقدس نماینده استان خراسان جنوبی در گفت‌ و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها مهم ترین مطالبات مردم را حل معیشت مردم دانست و اظهارداشت: مردم  به علت مشکلات اقتصادی که دارند در معیشتشان با مشکل جدی روبرو هستند. مشکل معیشت قبلا هم بوده ولی الان بیشتر شده است.

وی درباره اقدامات صورت گرفته درشورای شهرسرایان برای حل مشکل معیشتی مردم گفت: کارهای خوبی انجام داده­ایم اینجا بیشتر مردم کشاورز و دامدار هستند و اقتصاد اول هم کشاورزی و دامداری است. مثلا در بحث سرما زدگی که امسال و اسفند سال 95 ایجاد شد در چهار شهرستان فردوس، سرایان، بشرویه و طبس توانستیم کمک یکصد میلیاردی از دولت بگیریم تا بتوانیم یک مقدار از ضرر مردم را جبران کنیم.

نماینده استان خراسان جنوبی درادامه مطلب فوق تاکید کرد:با پیگیری هایی که ازطریق نماینده استانداری و شورای شهر انجام شد برای اولین بار است که در طول تاریخ جمهوری اسلامی ردیف اعتباری ویژه برای استان تخصیص داده شود.

مقدس با بیان اینکه با توجه به اینکه سرایان منطقه کم آبی است به فکر تغییر الگو کشت و به سمت کشت گلخانه ای افتادیم ادامه داد: در این باره سرمایه گذار آوردیم که ایجاد شغل کنیم و همچنین آب کمتری مصرف شود.

اگر بتوانیم مدیریت یکپارچه شهری که فعلا در حد یک برگه دردولت مانده را عملیاتی کنیم، وظایف و اختیارات شوراها بیشتر می شود در این صورت می توان کارهای بیشتری را انجام بدهیم.

انتهای پیام/

 

شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8